10 dk once bir kizin saclari elimde kaldi?

Ya markete gidiyordum. Karsidanda bir sevgili cift geliyordu cocuk bana bakmis suzerek heralde ben gormedim kiz yanimdan gecerken ucuz maljn surtugun bakani cok olur dedi bende kafami cevirdim evet sana canim bana bön bön bakma dedi benim o an sartellerim artti sonra sen ne diyosun dedim kizin saclarini elime aldigim gibi öldurucektim kizi sevgilisi falan ayirmaya kalkti bikac kisi daha Şu an cok sinirliyim boynumuda tirnak izi yapti napiyim?

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

• saçlarını geri ver kul hakkına girer

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• aman ya kıçımın kenarı sevgilisine kaşar, demiyorda gelmiş sana laf atıyo. ya varya sevgili olmanın aşkın herşeyin boku çıktı. çıkarttılar. ya senin sevgilin sen varken neden başka kızlara bakıyor ya da baksada niye sana batıyor. nerde sizin güveniniz nerde sadakatiniz bunlar birbirlerini sevimyolardır emin ol aşk falan yoktur sadece çıkmış olmak için bir cacık olmaz bunlardan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• aferım onurunu korumussun bundan dogal bır şey yok

0|0
    0|0
  • yalan atma fıssek

1|0
    0|0
  • Helal be

0|0
    0|0
  • toplanın beyler kavgaya gidiyoruz sende kızları topla

0|0
    0|0
  • Sakin ol...

0|0
    0|0
  • normal kosullarda rahatlaman gerekir sana ters tepki yapmis daha da sinirleniyorsun

0|0
    0|0
  • Sakin ol kavga etmeseydin keske cizik ufaksa sorun yok

0|0
    0|0
  • helal apla

0|0
    0|0
  • Tuttuğunu koparan kadınlardan

0|0
    0|0
  • vaybe gitti 1 kız dövme seviş diyorlar unuttunmu getirseydin ya buraya

0|0
    0|0
  • neden kavga ettınızkı

0|0
    0|0
  • bir de ne yapim diye soruyo. Git bir daha döv :)

0|0
    0|0
  • kötüyse iz yara bandı yapıştır

0|0
    0|0
  • Helal sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kız yıne ıyı sabretmıssın ben o hızla sevgılısınıde cevredekı ınsanlarıda doverdım 😂

0|0
    0|0
  • Sakin ol zaten dersini vermissin

0|0
    0|0
  • İyi yapmişsin

0|0
    0|0
  • Vallahi iyice dövseydin suratına da bir tane sağlam gecireydin

0|0
    0|0
  • ağzına sıçtığımın kızı öldürseydin orda keşke

0|0
    1|0
    • 3ay

Varya cok sinirlendim sevgilisine hakim olamiyosa napiyim dersini aldi zatende tirnak izi yapti boynumu serefsiz

• 3ay

Ahahajb aynrn sagol canim

• 3ay

herzaman arkandayım aşiretlerse bende bizim aşireti toplar basarım orayı :) iyi günler :)

• Ay iyi yapmissin hak etmis valla helal sjsjsk

0|0
    0|0
  • sen zaten öldürmüşsün onu helal be takma o ize geçer ama onun ki geçmez pislik kız 😏

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın :/ yanındakine sahip çıksın oda

0|0
    0|0
  • Insanlarda gülmüstür "sunlara bak bir erkek icin sokak ortsinda cingene gibi birbirine girmisler" diyerek.

O yüzden sokakta mümkün oldugunca dikkat ederim😕

0|0
    0|0
    • 3ay

Canim bu ettigi laflar cok agir laf. Ben bu lafi eger o kizi oyle yapmasaydim eve gelince sinit krizi gecirirdim kendimi yediremezdim. Sen yedirirsen sorun yok

• 3ay

Tanimadigim ve zerre umrumda olmayan birinin lafini duymam bile. Kalkip bide adam yerine koyup onun icin sokak ortasinda kavga edicem peeh

• Canım sinirini bozduğuna değmez duymazdan gelseydin keşke

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya okadar imali soylediki sok oldum zaten bide tirnak izi yapti boynumu gerizrkali

• 3ay

Ay krem filan sür

Yükleniyor...