Dogum yapmis veya fikri olanlar?

Normal dogum harika bir sey bence ama dogumdan sonra eskisi gibi olmuyormus galiba , bu esler bakimindan sorun cikarir mi genisleme vs nasi oluyor

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• herkes bunu sorun yapıyor genişleyince eşler ne olur diye ne olacak herkes biliyor doğum sonrası genişleyeceğini hatta ilişki esnasında bile giriş çıkış olduğunda genişliyor çoçuk çıkarken tabiki genişleyecek

0|0
    0|0
    • Ben genisleyip genislemedigini sormadim

• eşler anlayış göstermeli ve sorun yapmamalı doğalı bu zaten genişleyecek

En İyi Kız Görüşü

• Dogumdan sonra oraya dıkıs atıyolar ve zamanla eskı formuna donuyo kı sen kegel egzersızı falan yapıcaksın. dogumdan sonra 3ay ılıskıye gırılmıyo kadının vucudu toplaması acısından 6ay uzatırsınız tamamen ıyılesır bu kadar takma bunu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Jinekoloğa sor istersen o seni daha tatmin edici bilgiler verecektir

0|0
    0|0
  • korkma hiç bir şey olmaz düzeliyor

0|0
    0|0
  • Evet memeler falan sarkıyor cok kötuu

0|0
    0|0
  • sen ne diyorsun folloş oluyor hatta idrarını da tutamıyorsun :D

0|0
    0|0
    • Oha saka yapiyor olmalisin

• Senin sorun kadar ciddiyim.. Tabi ki şaka... yüz yıllardır bu şekilde doğum gerçekleşti bir şey olmadı bu yüzyılda mı derdine düştünüz?

• sezeryan daha ıyı bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 2,5 saat önce normal doğumla ikiz kızlarımı doğurdum. 4 cm açılmam vardı direk doğuma aldılar zaten doğumdan sonra dikiş attılar açılma artıyor çünkü zaman geçtikçe vücut dikişlerin kendi kendine atıyormuş

0|0
    0|0
  • Niye harika

0|0
    0|0
  • Normal dogum en iyisi bence

0|0
    0|0
  • bunları göze alarak yaşananıyor zaten bazı şeyler ama normal doğum herzaman tercihim

0|0
    0|0
Yükleniyor...