O KADAR EZİĞİM Kİİ?

Gençler nasıl başlasam bilemiyorum ama çok çaresiziim ve kendim olamıyorum hayatı yaşıyamıyorum... ailem hayatımın her alanında yaşamıma müdahale etti ve beni onların istediği bir kişilik haline getirdi 19 yaşındayım ama ruh yaşım 60 mışlarda neyse üniversite sınavına girdim düşük bir puan aldım takatim kalmamıştı bir kez daha girmeye gir saçma bölüme gitme dediler ben kendime uygun bölüm bulup gidicektim buralardan ama bırakmadılar... söylemeye bile korktum istediğim bölümleri yaşamak istediğim hayatı şu an çaresizim tercihde yapamadım perişanım hayatta hep öyle oldum ezik insanlara hayır diyemeyen hakkımı arıyamıyanm bir tipim insanlar hep bana güler tipime hareketlerime herkese boyun eğmeye alışmışım arkadaşlarıma biraz diklenince beni doverdiler lisedeyken... Biri bir hata yapsa gidip ben özür dilerdim ondan. off kilolu ve kısayım bu hayattan bu yaşadıklarımdan kurtulmak istiyorum oneriniz neler...

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle kendinde hangi özellikleri sevmiyosun bir liste yap sanra o kağıdı yırt at aynen o listeye yaptğın gibi özelliklerini de sil at kendinden sakin ol ve değişime hemen başla ezik olmak sorun değil sorun olan öyle devam etmek :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• olur öyle

0|0
    0|0
  • You ezik!

0|0
    0|0
  • Ayy kıyamamm

0|0
    0|0