Evli olup evliligi güzel gidenler var mı?

Mutsuz çiftlerin bosanmalarin çok olduğu zamanda var mı?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Evlilik hayatın olmazsa olmazı. Mutlak mutluluk diye bir şey yok. Evlenip hergün mutluluktan uçacağım diye kendini kandırma. Bazen sevinir bazen üzülürsün. İdare edersin idare edilirsin. Hayatın bir parçasıdır evlilik. Haa çiftler neden boşanıyor. Zora dayanamıyorlar da ondan. Pembe panjurlu ev derdindeler. Hayalleri ile örtüşmüyor evlilik. Hatalı olan da kendini düzeltmeyince bir yerde kopuverir tabi. Evlilik yeri gelince fedakarlık yeri gelince idare etmektir. Hayat şartları zordur. Misafir ağırlarsın. Eşinin ailesi ile de evlenmiş olursun. Sevmediğin bir sürü ot burnunda biter. Of, puf moduna girersen zaten o iş fazla yürümez. Evleneyim rahat edeyim kafası doğru bir kafa değil. Evlilik yeni sorumluluklar yeni yükler almaktır. Hayatın değişimidir. Olması gereken bir durumdur, evlilik.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Birbirini cok seven ciflet bile bir bes 7 yil sonra karsilikli olarak birnirlerini tuketip bitiriyorlar. Annem babam bile 25 yillik evliler simdi bosaniyorlar.
    Ilk baslarda yapilmasi gereken seyi yapmayip dunyaya cocuk getirip onlari uzup ayrilip uzuntulerini ise cocuklara yuklemek kaliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Belli bir zaman sonra kadınlarımız malesef böyle bir şekiller trip atmalar kaynanadan yakınmalar filan bundan dolayi

0|0
    0|0
    • 3ay

Boşuna mi peki?

• 3ay

Ya birde bizde kadınlar evlendikten sonra bakmıyorlar kendilerine çokta dırdır yapiyolar

• vardır muhakkak

0|0
    0|0
  • Tahminen yuzde 50% anlasiyor

0|0
    0|0
  • Türkiede öyle çok oluyo evlendikten sonra kadında erekekte salabiliyo kendini :D

0|0
    0|0
  • Bem görmedim duymadım

0|0
    0|0
  • 3 sene önce boşandım..

0|0
    0|0
  • ben evliyim çok mutluuyum şiddetle tavsiye derim evlilik helekide cocuk

0|0
    0|0
    • 3ay

Allah mutluluğunu daim etsin ama yasin 19 mu?

• 3ay

yokya onu yanlış yazdım degişmiyo yaş 28 senn?

• sağ elimle 7 yaşından beri nişanlıyım ama evlenmek nasip olmadı :D

0|0
    0|0
  • var tabi

0|0
    0|0
  • yuvarlanıup gidiyoruz işte monoton sıkıcı bir hayat...

0|0
    0|0
  • Evliyim mutluyum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben evliyem cok mutlu deyilem kogam Madi ve manavi yonen ihtiyaclarimi karwiliyamiyor ama men belli etmemeye calisiram

0|0
    0|0
  • Bekarım

0|0
    0|0
  • Gördüklerim hep mutsuz

0|0
    0|0
  • Ben 8 senelik evliyim gayette güzel bir evliliğimiz var. Çevremdeki insanların çoğu da memnun hayatından bir kaç istisna var tabi.

0|0
    0|0
    • 3ay

@bursalı1980 sanane?

• 3ay

@bursalı1980 Nasıl hissedeceğime sen mi karar vereceksin? Güzel bir evliliğim var ve buradayım olamaz mı? Herkesi kendin gibi zannetme..

• 3ay

@bursalı1980 ne yapıyorsam yapıyorum sanane, hesap mı vermem gerekiyor

• İdare ediyor işte çok güzel denemez

0|0
    0|0
    • 3ay

@bursalı1980 2

Yükleniyor...