Neden erkekler makyaj yapmaz?

Neden erkekler makyaj yapmaz? Kızlar erkeklerin ilgisini çekmek için makyaj yapip, dekolte giyiniyor ama erkekler kızlari daha çok arzuluyorken karşı cins için pek bir şey yapmıyor (genelleme yapıyorum)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dekolte falan dedin de napalım pipimiz dışarıda mı gezelim onu mu istiyorsun :D erkekler gelmeyin bu oyunlara

0|0
    0|0
    • 3ay

Demek istedigim, su bana enteresan geliyor;kızlar erkekleri arzulamiyor ama erkeklere kendini beğendirmek için ornegin maskarayla kirpliklerini, ruj ile dudaklarini belirginlestirmeye çalışıyor. Erkekler kızlari arzuluyorken makyaj vs böyle şeyler dikkat çekip, marsi cinse kendini beğendirmeye, amaclarina ulaşmaya çalışıyorlar. Mantıken tam tersi olması gerekmiyor mu?

• 3ay

eşit miktarda arzular lafına katılmıyorum. Erkekler niye o zaman fabrika misali çalışıyor?

• 3ay

Onun sebebi de aslında yine kadınlar biliyor musun belki inanmayacaksın ama cinselliğe ulaşım yolunda ne kadar engel çıkarırsanız bu dediğin olayı o kadar arttırırsınız ama yine de eşit seviyede arzu var

En İyi Kız Görüşü

• kim demiş yapmazlar diye kerimcan durmaza baksanaa

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ne diyon sen

0|0
    0|0
    • 3ay

Demek istedigim, su bana enteresan geliyor;kızlar erkekleri arzulamiyor ama erkeklere kendini beğendirmek için ornegin maskarayla kirpliklerini, ruj ile dudaklarini belirginlestirmeye çalışıyor. Erkekler kızlari arzuluyorken makyaj vs böyle şeyler dikkat çekip, marsi cinse kendini beğendirmeye, amaclarina ulaşmaya çalışıyorlar. Mantıken tam tersi olması gerekmiyor mu?

• Amaç?

0|0
    0|0
    • 3ay

• 3ay

Hayır. Mantık erkeğin rujuna el veriyor mu?

• Yapacak bişey yok bence traştan başka :) en azından benim için

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama rujla, maskarayla hafif kendilerini güzelleştirir ip karşı cinsin ilgisini çekmeye, kendilerini begendirtmeye çalışsalar olur. Yani mantıken roller değişmis gibi değil mi?

• 3ay

Aynen Nasıl takip ediyorlar 😳😳
      Benim bu kadar bilmem çok iyi bence 😅😅

• 3ay

😂😂bence de

• Neremizi acık görmek istyn 😂

0|0
    0|0
    • 3ay

😱öyle birşey mi dedim 😂 Demek istedigim, su bana enteresan geliyor;kızlar erkekleri arzulamiyor ama erkeklere kendini beğendirmek için ornegin maskarayla kirpliklerini, ruj ile dudaklarini belirginlestirmeye çalışıyor. Erkekler kızlari arzuluyorken makyaj vs böyle şeyler dikkat çekip, marsi cinse kendini beğendirmeye, amaclarina ulaşmaya çalışıyorlar. Mantıken tam tersi olması gerekmiyor mu?

• 3ay

Kızlarn derdi ego kasmak 😉 biz daa çok peşnden koşalım onlar daa çok köpek çeksn derdndeler

Kızlar Ne Diyor 1

• Yapmadığını kim söylüyo

0|0
    0|0
    • 3ay

Sadece televizyona çıkarken o da zorla

Yükleniyor...