Makyajsız Kadın mı Güzeldir Makyajlı Kadın mı?

Bakın görün bence doğal kadın güzeldir

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence doğal kadın ya da hafif makyaj. Öyle boya kovasına girer gibi makyaj yapmaya gerek yok. Özel Günler neyse de sıradan bir günde çok hafif makyaj iyidir rimel be hafif ruj.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Makyajsiz guzel olan guzeldir tabi. Yuzune iki ton makyaj yapanlara guzel ya da cirkin diyemiyorum yuzu tamamen plastik oluyor cunku.

0|1
    0|0
  • makyajsızken güzel olan her türlü güzeldir

0|1
    0|0
  • makyaj yapmayan kadın güzeldir kadın eğer makyaj yapmazsa cildi güzel kalır fotoları atılan kadınlar normalde hep makyajla gezip cildini bozmuş olanlardır

1|1
    0|0
  • Her insan doğal hali güzeldir makyajlı halide güzeldir bence kullanılan ürünler yüzü mahvediyor.

0|1
    0|0
  • Tabiki doğal kadın güzeldir

0|1
    0|0
  • Makyajsız kadın tabiki de

0|1
    0|0
    • demi videoda olduğu gibi

• Ya açık söylüyorum genel anlamda acayip midesiz ve ağır abazalar 😀 tiksiniyorum o derece

• öyle açık konuşman güzel

• Makyajsız

0|1
    0|0
  • Bence makyajsız da güzeliz😃

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Doğal. Ayrıca resimdeki kadında fazla bir değişim yok adam ayrılmak için bahane üretmiş bence. Değişen kadın gormemis

0|0
    0|0
  • Şimdi bunların eşi makyajsız gördü diye boşuyor ya beni de makyajla görünce boşar sanırım benim adını bilmediğim ürünle kadın badana yapıyor doğallık iyidir ya

0|0
    0|0
  • Makyajlı tabiki

0|0
    1|0
  • Kadin cok ta cirkin degilmiski niye birakmis sanki 😕

0|0
    0|0
    • Yok ya görmüyon mu ne beklemiş ne çıkmış

• Adam tabi makyazsiz gormemeus ya tuhaf gelmistir neyse ki cok makyaj yapmam

• tövbe allah yaratmıs ama bel ki fazla makyaj yapamasaymıs o hale gelmez di

• Makyaj bence

0|0
    1|0
  • maKyaj lı kadın😂

0|0
    1|0
    • izlemedin mi videoyu nedne

• kendine bakım veren kadın her zaman güzel makyaj bir teneke kadar sürer sen tabi ayı bilr guzel olur ama yerine gore bakım verirsen

• Sanki badana boya yapıyon olurmu şey kıyafet değiştirir gibi şekilden şekile girmek

Erkekler Ne Diyor 7

• daima makyajlı gezen kadın zavallıdır

0|1
    0|0
  • Tabiki de makyajlı kadın. Siz erkekler de makyajınızı eksik etmemelisiniz.

1|0
    0|2
  • Kadının sıfatına göre değişir aga..

0|1
    0|0
  • doğal severim

0|1
    0|0
  • Tabii ki makyajlı.

0|0
    0|1
  • kafa sallayan kadın

0|0
    0|0
  • Her kadın güzeldir. Bakmasını bilirsen tabi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...