Bayrak İnmez diyen Ezan dinmez Diyen diyen birileri var sizne düşünüyorsunuz?

Allah Recep Tayyip Erdoğan'ı başamızdan eksik etmesin Allah ömrümden alsın Reise versin Aminn!!

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Abartmayın ya ne kadar saçma insanlarsınız böyle. Bunu sadece rte mi diyor? Herkesin tek amacı vatanı korumak bayrağı taşımak. Sanki bana peygamber oldu 😂 😂 😂 😂

1|2
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Her eline Kur'an-ı Kerim'i alanı hacı hoca ilan ederseniz, siyasete kitabımızı edevat edeni de böyle peygamber ilan ederler. Şaşırmamak gerek.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir asena olarak son zamandaki davranışlarını bende tebrik ettim. En doğrusunu yaptı helal olsun ne diyelim.

0|0
    0|0
  • Amin amin

0|0
    0|0
  • aminnn aminnn

0|0
    0|0
  • amin :)

0|0
    0|0
  • babamız başbuğumuz sonsuza dek liderimiz baş tacımız recep tayyip erdoğanımız baş komutanımız ülkemizin yıkılmaz kalesi o varken ne bayrak iner ne vatan bölünür evelallah

0|0
    0|0
  • Böyle devam söylesin yani bişey pek düşünmem ayrıca aminnn

0|0
    0|0
  • O dua doğru değil kardeşim Allahin birine uzun ömür vermesi için başkasından almasına ihtiyacı yoktur Allah uzun ömür versin onu başımızdan eksik etmesin (amin) demek daha iyidir😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ezanı dindirecek daha anasından doğmadı.

Bak adam meyhaneden çıkmış gelmiş.

https://youtu.be/t62svQpkotA

0|0
    0|0
    • 3ay

İzledimde hocam pek tekin bir adam gibi gelmedi bana

• 3ay

Acık açık söylüyor zaten birşey inkar etmiyor. Bir insan herşeyi yapabilir veya her hatayı işleye bilir bu onun bilgisiz ve eğitimsiz olduğundan kaynaklanır fakat önemli olan yanlışını fark edip bir daha tekrarlamamasıdır.

İçki içmek müslümanlara haramdır fakat içki içtin diye müslümanlıktan çıkmazsın. Bu senin günahın olur ve işlediğin günaha kılıf uydurmaman lazım.

• 3ay

Aynen hocam haklısınız

• Ömrümden ömür alsın ona versin demek şirk koşmak Allah'la pazarlık etmektir... azıcık mantığınızı kullanıın artık...

0|0
    0|0
  • aktroll

0|1
    0|0
    • 3ay

Bu ülkenin Değerini Bilin Türkiye'de yaşamıyorum Avusturya'da yaşıyorum İşimin gereği. Türkiye ye izine geldik işte ülke AB den güzel AB den Ülkenizin liderinizin değerini bilin

• 0|0
    0|0
    • 3ay

Bu ülkenin Değerini Bilin Türkiye'de yaşamıyorum Avusturya'da yaşıyorum İşimin gereği. Türkiye ye izine geldik işte ülke AB den güzel AB den Ülkenizin liderinizin değerini bilin Irak gibi Yugoslavya gibi olunca böyle dalga geçersiniz

• 3ay

Şimdi böyle konuşuyorsun ya Irak gibi olunca Yugoslavya gibi olunca görecen...

• 3ay

O adama bir dusmanligim pek yok sadece insanlarin onu putlastirmasi prygamberlestirmesi sorgulamadan her seyine evet demesini sevmiyorum

Yükleniyor...