Sahte KS Hesabı Kullanımı ve Kullanımdan sonrası, ya Sizce Ne yapılmalı Şimdi?

Arkadaşlar yıllar önce bu sitede "sahte hesap açıp kız hesabı milleti test edeceğimi belirtmiştim" ama öyle kaldı sonra tekrar aklıma geldi ve son Zaman'larda kullanmaya başladım. Ve inanın ne kadar salak soru var hepsini sordum tek tek cevap geldi mesaj kutlusuna gelen erkeklerden gelen mesajların haddi hesabı yok bıktım sizce bu hesabı kullanmaya devam edip sonunda O hesaba yazan erkekleri ifşa edeyim mi? Yoksa bırakayım mı?

Güncellemeler:
Kızlara da hak verip, hemcinsimden soğudum resmen kendinizi ne kadar küçük düşürüyorsunuz arkadaşlar yapmayın ben bu sitede bir kızla konuştum onun dışında hiç bir kızla diyaloğum olmadı ama sizlerin bu kız düşkünlüğü olayınız o kadar komik ki anlatamam sizlere sahte hesabı kullanmaya devam edeceğim ve en son kendimim kim olduğunu da sahte hesabın adını ve o hesaba yazan erkekleri tek tek ifşa edeceğim 😊

1|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• İfşa et kanka :D

0|1
    0|0
    • Hayır daha durucak sadece bilin istedim yıllar önce söyledim yeni yeni başladım biraz daha biriksin ifşa edeceğim

En İyi Erkek Görüşü

• Et dostum , her kızın yapması gereken bu aslında, haddini aşanı ifşa edin ki rezil olsun. Cesaret edemesin.

0|1
    0|0
    • Kardeşim sanki sende yazdın o sahte hesaba 😄😄
      Şaka şaka da valla biriksin açıklayacağım Excele aktarıp isteyenlere mail atacağım

• Şuana kadar hiç kimseye mesaj yazmadım, gelenleri cevaplıyorum sadece. Ekran görüntüleriyle bence hazırla :D

• Hepsi hazır 😎

Kızlar Ne Diyor 4

• etme etsek biz ederdik sürüyle var :D

2|3
    0|0
    • Çok profesyonel çalışıyorum ama bu artık büyük bir test oldu benim için

• Ifsa et. 😃

0|1
    0|0
    • Biraz daha bekletmek istiyorum
      Ama gerçekten sizlere hak vermeye başladım
      Sıkıldım yaa gerçekten bunaltıyorlar 😄

• Iclerinde guru, master vardır büyük olasılıkla. Merak ettim. 😃

• Valla hatırlamıyorum
      Belki de vardır

• Valla merak ettim 😊
    Üşenmemiş çalışmış çalışmanı. Karşılığını alırsın muhtemelen 😊 Bence hemen pes etme bekle dursun 1-2 ay daha kullan

0|1
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum da belli olmaz yinede bakalım bir Zaman geçsin

• sapıklar varsa et ifşa.

0|0
    0|0
    • Olmaz mı yaa
      Var var her çeşit var 😊

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...