Okul mu? sevgili mi?

Merhaba arkadaşlar ben liseye gidiyorum. Okulumu pek sevmiyorum. Sinifimdaki hemen hemen bütün kızlarla kavgaliyiz bazıları ile barıştık ama genelinde küsüz. Seneye siniflar karisiyor. doğru duzgun arkadasim hic yok. en yakin arkadasim sirtimdan bicakladi beni. aslında nakil almayi düşünüyordum ama sevgilim bu okulda onu seviyorum o da beni seviyor baya büyük hayallerimiz var 😆 şimdi sizce nakil mi almalıyım yoksa bu okulda mı kalayim?

Güncellemeler:
Hayallerimiz var derken, o beni uzun süredir gozetliyormus. Benim gibi iyi bir kız ve kendine uygun bir kız bulamamış şimdiye kadar. Biz ne zamandır tanışıyorduk zaten. ama zor açıldı bana. hissediyorum sevdiğini ama sesimi çıkarmıyordum. Bulusmamiz için okulun başlaması lazım. oyüzden okulun açılmasını dört gözle beklediğini söylüyor.

0|0
12|9

En İyi Erkek Görüşü

• Okulunda kalmalısınız. Ama öncelikle derslerine konsantre ol. Geleceğini belirlemek için çalışmalısın ders.

1|0
    0|0
    • 3ay

En iyi görüş seçiminiz için size çok teşekkür ederim. SAygılarımla.

En İyi Kız Görüşü

• İki soru var:
    1- Hayatın sevgili uğruna heba edilecek kadar değersiz mi?
    2- Hayallerinin içinde "sevgilim beni bırakmaz sonsuza kadar mutlu olucaz" düşüncesi dışında elle tutulur mantıklı birşey var mı?

2|0
    0|0
    • 2 . şık , ikimizde birbirimizi hiç terketmiyicez diye karar aldık

• Bu yaşlardaki kişilere daha önüne neler çıkacak karar değiştireceksin demek çok mantıksız çünkü kişi bunun farkında zaten.. Bilmeni isterim ki eğitim çok önemli ona da özen göstermelisin

Erkekler Ne Diyor 8

• Büyük hayalleri varmış. Büyük ihtimalle halen daha ana babasından harçlık alan insanlarsınız birbirinizi fazla ciddiye almayın bence.

1|1
    0|0
  • okul

0|0
    0|0
  • Kesinlikle okul.

0|0
    0|0
  • Sevgılının babası zengınse ve oğluna baya para bırakıcaksa sevgılının dıbınden ayrılma ne yap et evlen ama durum başka turluyse sevmısım okulunu kendine başka bı zengın koca bul.

0|0
    0|0
  • Hayal kurmak için çok erken cicim fazla kaptirma hayale kendini

0|0
    0|0
  • Tabiki Egitim..

0|0
    0|0
  • Mal...

0|0
    0|0
  • mal.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Benim gibi iyi bir kiz 😏😅

1|1
    0|0
  • okulll

1|2
    0|0
  • seviyorsan okulda kal. benim imkanım olsa değil okulu dünyayı terkederdim ama olmuyor işte

1|0
    0|0
  • Okulunda yeni arkadaşlar edin

1|0
    0|0
  • okul

0|0
    0|0
  • o okuldan ayrılacağın zaman sevgilinden de ayrılmış olacaksan siz zaten sevgili değilsiniz demektir. Tabikide okul

0|0
    0|0
  • Nakil

0|0
    0|0
  • bence kal ama tabi başka okula gidersen ilişkinin ömrü uzar

0|0
    0|0
  • Okulda kal tabiki

0|0
    0|0
  • Nakil ol