Biyolojik olarak kızım ama?

biyolojik olarak kızım ama kendimi kız gibi hissetmiyorum hep erkek gibi hissettim şöyle de bir şey var ama erkeklerden hoşlanıyorum?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Hep boyle bir arkadasm olsun istemisimdir :)
    Cinsel manada degil altini cizeyim...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Psikolojik bir şeydir. Yetişme tarzı farklıdır. Mesela çok önemsemediğimiz etek bile fark ettiriyor durumu. Rahatlıktan pantok giyiyioruz genelde, sonrasında elbise etek giyeceğimiz zaman başaramıyoruz, feikik vermekten çekiniyoruz biraz da kısaysa tol boyu çekiştiriyoruz. Tamamen yetiştirilme ve alışkanlıklardan dolayı..

0|0
    0|0
    • Hiçbir zaman etek ve elbise giymedim.

• Evet ama bir senedir açık bırakmaya başladım çünkü saçlarımla yüzümü kapatıyorum.

• Niye? Kendini çirkin mi buluyorsun?

Erkekler Ne Diyor 17

• Hormanal bir denge bozukluğu olabilir doğuştan beri gelen bir şey ise yok sonrada kazanılan bir şey ise yetiştirilme tarzı ve bulunduğun ortamdan etkilenmeden dolayıdır.

0|0
    0|0
  • Psikolojik. bunlar hep

0|0
    0|0
  • o zaman ameliyatla erkek olup gay olacaksın :)
    şaka bir yana da erkeklere ilgi duyuyorsan tamamdır. duygularını harekete geçir. kadınlığını hissetmeye çalış. aynadan başla ;)

0|0
    0|0
    • Aynadan başla derken? Hiçbir zaman makyaj yapmadım saçlarımla oynamadım (maşa mı düzleştirici mi neyse artık ismi) elbise giymedim ve hiçbir zaman babamın bana prensesim demesinden hoşlanmadım.

• Ameliyatla cinsiyet değiştirsem bile kızlardan hoşlanmam ki ben. Erkeklerden hoşlanıyorum. Ve kız gibi hissetmek bunca zamandan sonra tuhaf olur benim için.

• bence senin kafan fazlasıyla karışık. bu konu sadece cinsellikle ilgili değil. yine de kız gibi hissetmek istersen ve erkeklerle mutlu ilişkilerin olsun istiyorsan aynadan başlamalısın. kendini tanıma yolculuğuna çıkmalısın. önce kendini sonra bedenini. içindeki kadın uyanacak böylece.

• Erkeksisindir

0|0
    0|0
  • Sevgilin oldu mu hic?

0|0
    0|0
  • Herkes aynı olmaz. Bence normalsin.

0|0
    0|0
  • Sanal gay gibi misin sanki

0|0
    0|0
  • Lezbiyenle guy arasında kalmış gbı mı hissedıosun yanı karısıkmış bea bnce hatun olarak davranda kimse tıksınmesın guy olcagına hatun ol bea

0|0
    0|0
    • Lezbiyenlik ne alaka? Kadınlardan hoşlanıyorum demedim ki?

• Değişik

0|0
    0|0
  • Erkeksi kız olmak işte yetişme şekline göre rastlanan şey

0|0
    0|0
  • çıkar vur masaya babaa

0|0
    0|0
  • Sana kadınlığını hissettirecek bir erkek lazım ;)

0|0
    0|0
  • hayda la buradan çekinem çekin babanın malı gibi allah aşkına ne oluyor sizlere

0|0
    0|0
  • biseksüellik olabilir sevgilimle aynısınız oda sen gibi

0|0
    0|0
  • Nasıl hoşlanıyor sun duzm3k mi istion erkekleri :)

0|0
    0|0
  • Gel bana severim bolesini

0|0
    0|0
  • Allahtan daha iyi mi bilicen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...