Beyler siz hanım hanımcık bir kızla mı sevgili olmak isterdiniz yoksa çirkef bir kızla mı?

Beyler bence tabiki yerine göre hanim hanimcik olmak lazım ama ben hep cirkef olan taraftım.😄 hiç bu zamana kadar da cirkef olduğum için kaybetmedim aksine hep kazandım hanim hanimcik olup sus pus her söylenilen şeye susucagima çirkef olur herkese ağzının payını veririmmm😄 sizce?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• benim yanımda hanım hanımcık, diğer erkeklere karşı çirkef olsun ağzının payını versin 5 metreden fazla yaklaştırmasın çantasında biber gazı taşısın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Herseyin fazlasi zarardir ne cok hanim hanimcik olacak nede cirkef nerede ne yapacagini bilsin hakkini savunmayi bilsin yeter...

1|0
    0|0
  • Kim çirkef der ki, hanım hanımcık olsun. Hanım hanımcık olunca da karşıdaki de onu üzmemeye gayret gösterir ayrıca.

0|0
    0|0
  • çirkefler daha çabuk evleniyor

1|0
    0|0
  • hanım hanımcık

0|0
    0|0
  • Hanım hanımcık derken ne kadar öylesin
    öyle olup dere altından su akıtanlarda var , samimi olsun dürüst olsun saygılı olsun Sevgi yi dert etmiyorum saygı daha önemli bence saygı olunca bağırma veyahutta buna benzer çirkinlikler olmaz

0|0
    0|0
  • Yok cırkefe hıııc gerek yok bn zaten kendım sus pus pısırıgın tekıyım anam bıde cırkefe cattımmı yemınle hiç üşenmez beni sabah öğle akşam günde üç posta döver üste aynı yataga bile almaz alsada beni sadece yatak ve ısıtıcı niyetine kullanır

0|0
    0|0
  • çirkefi kim ister

0|0
    0|0
  • Hanim hanimcik

0|0
    0|0
  • Bence tam tersisin

0|0
    0|0
  • Desene evde kaldın sen :D

0|0
    0|0
  • çirkef olması ıyıdır ezdırmez en azından kendını kımseye bırı laf soylese agzının payını verır

0|0
    0|0
  • Sevgili olarak çirkef ama iş evlenmeye gelirse hanım hanımcık :D

0|0
    0|0
  • Hanim hanimcik

0|0
    0|0
  • hanım hanımcık ama hanım hanımcığının bokuna çıkarmadan... herkese değil sadece bana öyle davranacak

0|0
    0|0
  • 2'side uzak olsun biri sıtma öbürü verem...

0|0
    0|0
  • Çirkef mi? Aman aman! Allah düşmanıma vermesin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bır kız her zaman hanımefendı ve asıl olmalı

0|0
    0|0
    • 3ay

Her zaman hanim efendi olursan kaybedersin balım. Cirkef olacaksin arada. Yoksa hanim hanimcik oluşunu kötüye kullanırlar. 😊

• Cirkef

0|0
    0|0
Yükleniyor...