Sizce de artık hiç kimse için hiçbir şey yazmamalı mıyım?

Sizce de artık hiç kimse için hiçbir şey yazmamalı mıyım?
Bu mektuba aldığım tepki "güzel yazmışsın" oldu. "Bu kadar mı😕" demek istedim diyemedim.

Güncellemeler:
3ay http://i.hizliresim.com/3ABoaj.png okuyamayanlar icin

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Telefondan girdiğim için okuyamıyorum ama insanlara gereğinden fazla önem verme

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Böyle şeyler bana komik geliyor, ben de sanirim "yazın güzelmiş" diyip geçerdim :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Niye komik

• 3ay

Bir kere samimi değil. Beklentim yok sadece bilmeni istediğim için yazdım demişsin, simdi çocuk umursamaz tepki verdiği için triplere giriyorsun. Ayrıca hadi yazdin diyelim, bu tarz yerlerde paylasman da komik. Böyle aşklı meşkli şeyler bana komik geliyor, ileride bu tarz şeyler hissedersem de yazmam gider yüz yüze anlatirim

• 3ay

Yazdığım kişi yoldan geçerken görüp aşık olduğum biri değil. Önceden bana aşık olan ama benim anlamadığım beni unutmaya çalışırken aşık olduğum biri. Evet sevgili olalim diye yazmadim ama insan o kadar soze iki kelimeyle karsilik verilince bozuluyor. Boyle yerlerde paylasmaya gelince insan icindekileri bir sekilde birileriyle paylasma ihtiyaci duyuyor. Umarim o icindekileri anlatamama hissini yasamazsin. Yuz yuze soylemeye gelince mektubumun basinda yaziyor aciklamasi.

• Bu aralar herkes mektup alıyor anlaşılan

0|0
    0|0
  • Çok g. Tunu kaldirmissin sen bunun

0|0
    0|0
Yükleniyor...