İzmirde nerelere gidebilim?

Arkadaşlar izmirde erkek arkadaşımla gezmek için nerelere gidebiliriz? Alışveriş merkezi gibi bir yer değil ama. İkimiz de doğal yerleri daha çok seviyoruz, cafe olarakta önerileriniz varsa çok memnun kalırım 😊

Güncellemeler:
Ben İzmirliyim zaten, aslında gitmediğim yer kalmadı ama değişik yerler bilen var mı diye sormak istedim 😂 Mesela sakin, sessiz, ağaçlarla dolu yerler

1|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• izmirin ilçelerine gidin merkazde pek yer yok şirince falan gibi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hıımmm Homeros vadisine gittin mi? güzeldir.

kalabalık arkadaş grubu ile daha iyi olur ama başbaşa da safari ve hava turu yapabileceğiniz macera tepesini önerebilirim. ayrıca bungalov evler de var, konaklayabilirsiniz.

karagöl de farklı bir alternatif olabilir, kamp da yapılıyor bildiğim kadarıyla ama hiç yapmadım. gitmeden arasan iyi olur.

yeşillik istediğin için bozdağ tercih edilebilir. gölcükte piknik yapabilir, birgiyi gezebilirsiniz.

sahilleri zaten bilirsin. şimdilik bunlar geldi aklıma.

1|0
    0|0
    • Evka 4te oturduğum için nerede her haftasonu homeros vadisindeyim 😂 Bozdağ ve gölcüke de gittik baya güzeldi, bunun dışında diğer önerdiklerib için gerçekten çok teşekkür ederim gidilecek yerler arasına hemen yazdım 😂

• 3ay

Siz de gerçekten çok iyi bir gezici olmalısınız, ne kadar güzel her yeri biliyorsunuz hayattan gerçekten zevk alıyorsunuz 😍

• 3ay

teşekkür ederim güzel sözlerin için. gezmek güzel şey :)

Erkekler Ne Diyor 4

• incir altına gidin bence ya da asansör olabilir

1|0
    0|0
  • Kordon süper

0|0
    0|0
    • Zaten Atatürk lisesinden mezun oldum her gün çıkışta oraya giderdik, ben daha çok şehirden uzak, sessiz sakin kafa dinlenilecek bir yer sordum 😣 Mesela homeros vadisi, kemalpaşa gibi

• Öyle mi? Fazla gizli kalmış yerleri soruyorum galiba ben 😂

• İzmir'de bildiğim yerler, kordon, Çeşme ve Alaçatı 😂😂 hepsi o

• Gitmedim o yüzden ₺ Bisi diyemicem ₺

0|0
    0|0
  • Sevgilin olmasa gezdiririm ben seni

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...