Devlet Bahçeliye Dair Hakkında Düşünceleriniz?

Herkesin ağzında tek bir cümle, "Bahçeli ne konuştu öyle ya", burada Medya'nın önemi o kadar öne çıkıyor ki, Bahçeli her mitigin de nasıl konuşuyorsa aslında öyle konuştu değişen bir şey yoktu ama eskisi gibi Aydın doğanın kanalları, eski yandaş medya her zaman yaptığı gibi bir bölümünü kesip sunmadı. Herkese nasıl bilinç oluşturulmak isteniyorsa öyle oluşturuluyor. Zaten televizyonlar insanların evlerine bunun için girmedi mi? Allah dürüst insanların yanındadır, biz hep bahçeliye evet siyaseti beceremiyor ama Dürüst, Devletçi ve büyük bir Milliyetçi dedik, hak ettiği saygıyı Türk Milletin de geç de olsa karşılık bulmasına ayrı bir sevindim.

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Daha önce nasılsa şimdide aynı. Tabi bunu bilmeyenler yeni bir kişilik kazanmış gibi tebrik etmeye son zamanlarda iyi oldu demeye başladı. Siyaseti de beceriyor, konuşmayı da. Ahlaklı, dürüst bir insan. Bizim ondan yana şikayetimiz yok. Her zaman yapılmasi gerekeni yaptı

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanı yalanla dolanla kandırmak siyaset ise chpde, mhpde siyaset yapamıyo.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Fikirlerini beğeniyorum ama hakikaten siyaseti hiç beceremiyor.

0|1
    0|0
    • Katılıyorum her seçim mhpye oy veren ben olarak bu söyledğine varsın beceremesin devletinin yanında dursunda

• Acikcasi dun trt1 canli izledim gercekten gönulden tebrik ederim kendisini en azından bazilari gibi sacma sacma konusmadi.

0|1
    0|0
  • Bir Akpli olarak Sayın Devlet Bahçeliyi takdir ediyorum son zamanlardaki tavri helal olsum dedirtiyor.

0|0
    0|0
  • Gercekten güzel konuştu

0|0
    0|0
  • Siyaset gibi çakallık gerektiren bir iş için fazla dürüst.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hitabetini en sevdiğim lider. eğer başkanlık olacaksa böyle bir lider olmalı adam bilge lider. ama bizim halkımız daha bunu anlayacak demokrasi kültüründe değil. Onun için parlamenter sistemin devamı esastır. Her fırsatta dinlediğim tarihi konuşması
    https://youtu.be/Ubsm6LSKwB8

0|0
    0|0
  • İnşallah bir sonraki seçimlere olumlu anlamda yansır bu durum. Allah Türkmen beyinin yardımcısı olsun.

0|1
    0|0
  • Bunlar Turk solunun hamlesi akp merkez sağda tek parti olma yönünde gidiyor onu frenlemeden kalkiyorlar
    Hitabet denince ilk aklıma gelen
    https://youtu.be/br5AfV6-yVk

0|0
    0|0
  • Bahçelinin, Teyyonun, Binalinin konuşmalarını asla dinlemiyorum. Değer vermediğim insanları dinlemem.

0|0
    1|0
    • Peki her düşünceye saygımız var.

• sağ görüşüsün sigortasıdır mhp azdırlar ama özdürler

0|1
    0|0
Yükleniyor...