Kapat

Soru sorup, ortada herhangi bir hakaret, aşagilama vs yokken, sırf sizin gibi düsünmüyor diye yorum yapan insanı engellemek de ne demek? Hemde cevap hakkı dogmusken.. Bu ne tahammülsüzlük? Bunu yapanın düsüncelerini savunacak fikirleri yoktur. Rica ederim cevapları hosunuza gitmeyecek sorular sormayın, sorduysanız da boyle bir terbiseyizlik yapmayin.. sabah sabah sinir oldum :s

1|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aman bosver herkes aynı goruste olacak diye birsey yok karsindaki insana saygi gostermek erdemliktir o sana saygi gostermiyorsa ben sana saygi gosteriyorum de ozaman yaptigina pisman olur

1|0
    0|0
    • Saol canim tesekkurler mutlu sabahlar..

• Ama bisey dememe fırsat kalmadı yorumu yaptim biseyler yazdı cevap verecektim ki (uzun uzun da cevap yazdim ) bir de baktım engellemis :s

• Teşekkurler canim mutlu sabahlar sanada hersey gonlunce olsun aman daha ii hic agzimi parmaklarimi yoramma gereksiz insanlar icin 😊

Erkekler Ne Diyor 21

• Uzmeyin tatli caninixi.. toplumun bir parcasi burasida.. heryerde yok mu o embesiller! kendi fikrinin desteklenmesi onlarin vari yogu... hayatlari dalkavuklukla gecmis insanlar.. hooost deyip gecmek en guzeli..

1|0
    0|0
  • ergenlikten ablası ergenlikten :)
    takılma, sitede bu tip klavye delikanlısı gençlerden çok var :)
    susma vaktini bilmek yerine susturma vaktini tercih edip kaçak oynuyolar çünkü özgüvenleri zayıf :)

1|0
    0|0
  • Vallahi haklısın bir şeyler yazıyor hakaret ediyor ve hemen çok matah bir şey başarmış gibi zafer edasıyla engelliyor.

1|0
    0|0
  • hala alışamadın mı bu duruma burada küçük beyinli yüzlercesi var son lafı söyleyip engelleyip çocuk gibi mutlu olan

1|0
    0|0
  • hahaha takma ya lafın altında kalınca ne yapsın zavallılar basıyor engeli onların da verebilecekleri cevap o kadarcık kapasite o zorlamamak lazım

1|0
    0|0
  • ilginç bir saçmalık

0|0
    0|0
  • var öyleleri çok kafaya takma kendinden başkasına tahammül edemeyenler

1|0
    0|0
  • Evet. bencede cok sacma

1|0
    0|0
  • Sakin ol şampiyon 😊 Buradakileri bu kadar ciddiye almamalısın.

1|0
    0|0
  • Bende cok sinirliyim

1|0
    0|0
  • Evet maalesef öyle acizler var

1|0
    0|0
  • sana katılıyorum. böyle kişilerden nefret ediyorum. o kadar çok bilinçsiz insanlar var ki.

1|0
    0|0
  • Boş ver engellesinler sektir et ezik olduklarindan alicaklari cvptan korkuyorlar 😉

1|0
    0|0
  • Kimseyi engellemek için uğraşmam, çünkü o kapasitede değiller :D

0|0
    0|0
  • Günaydın sakin olmalısın takma

1|0
    0|0
    • Gunaydın.. sakinim sagol :)

• Böyle insanlar hep var HAYATIN her alanında artık aile içinde bile olabiliyor pekte önemseme DÜNYANIN gidişatı tamamen onlara prim yaptırırken iyiler yine kader sahnesinde derbeder oluyor

• Tipini beğenmemiştir diyeceğim de :)

0|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• ergenler işte.

1|0
    0|0
  • Valla bugun aynısını bende yaşadım çocuğun teki soru sormuş nasılım diye anket yapmış 2 tane şık koymuş biri güzel diğeri aşık oldum. Beğenmek zorundayım sanki, beğenmeyenlere de lez diyo😂 Hayır yani attığım yoruma cevap vermiş bana cevap hakkı doğmuştu bir baktım engellemiş. Çok komik ya 😂

1|0
    0|0
  • Benim de sıkça karşılaştığım bir durum acizlik başka bir şey değil. Özellikle siyasi tartışmalarda engelleyenim çok. Ben açıkcası o düğmeyi kullanmıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...