Bazı türbanlılar, açıkları kıskanıyor mu?

Gizli Üye
Bazı türbanlıların açık ve özgür olan kızları kıskandığını düşünüyorum.

For example: Bu sabah il dışına çıkmam gerekiyordu otogarda o heybetli sırt çantamla dolanıyordum aynı yerden bilet aldığım bir kız vardı babasıyla gelmiş. Bana dik dik bakıp durdu. Şansa da aynı otobüseyiz ve önüme otururken yine aynı bakış vardı. Anlam veremiyorum.

Dipnot: açık derken sadece başım açık yani öyle askılı falan giymemiştim.
Güncellemeler
+1 yıl
Hadi ama bunu bir tek ben böyle düşünüyor olamam değil mi?
Güncellemeler
+1 yıl
Hayır yani beni anlamamak için elinden geleni yapan insanları görüyorum. Sanki bütün kapalıları kötülemişim gibi konuşmayın lütfen. Ben onlara saygı duyuyorum elbette bu herkesin kendi kararı ama bazıları öyle yorumlar yapmış ki bütün kapalılar melek sanki hiç günah işlemiyor ben böyle bir yorum yaptığım için kötü oluyorum. Ne yazdığımı ne demek istediğimi anlayamıyorsunuz.
Bazı türbanlılar, açıkları kıskanıyor mu?