Sorum kızlara? evet alalım cevapları?

Sorum şu mesela çok yakışıklı bir erkek va çok fena bir arabası var, benim genellikle gördüğüm şey şu kızlar eğlenmeyi seviyor hemde aşırı club'den başka bir yere gitmeyen kızlar var mı burada? Kız tav filan diye mal mal yorum atmayın

0|0
191

En İyi Kız Görüşü

• Bu yaşa gelmeme ve Avrupa'da olmama rağmen, ne gece klübü, ne diskoteyke bara gittim, ne de yakışıklı erkeğin Arabasına bindim. Birinciyi kendim istemedim, ikinciden teklif gelmedi😜

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kızlar yakışıklı erkekelre bakar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 18

• Yanlis anlamissin kizlari sen o zmn. Hemde baya yanlis anlamissin. Etrafindaki birkac tanesi oyle diye genelleme yapmana gerek yok. Benim icin cok yakisikli da olsa, spor arabasi da olsa adam degilse konu kapanmistir

0|0
    0|0
  • Tercihlerimi yakışıklı erkeklerden yana kullanmam hiçbir zaman.

0|0
    0|0
  • Biz hala çekirdek kola jsjsjs 😂

0|0
    0|0
  • Çoğu kız bu kesin zengindir bunla evlensem hayatım kurtulur diye düşündükleri için havaya kaldırıyorlar bunları ve bu yuzden saniyolar ki biraz tip var ve araba güzel diye her kız cepte

0|0
    0|0
  • Hiç gitmedim o tarz yerlere..
    İşim de olmaz...

0|0
    0|0
  • Soruyu benmi anlamadim senmi soramadin?

0|0
    0|0
  • ne club'i allasen aksam evde cay iciyor buradakiler yanlis yere soruyon zaar :D

0|0
    0|0
  • Evde oturmayi seviyorum. clup sevmem

0|0
    0|0
  • Yakışıklılık ve arabası olması benim için bir + puan asla olmadı önemli olan ahlakı ve eğitimi bence 👍

0|0
    0|0
  • Ben evden ise isten eve clube gidecek dermanim yok

0|0
    0|0
  • Ben daha hic gitmedim ve gitmemde sacma sapan seyler

0|0
    0|0
  • bayılıyorum yakışıklı ve zengin erkeklere bee😂 ama clubde hiç takılmadım çünkü gidemezdim tek başıma şizofren gibi😂😂

0|0
    0|0
  • yoo ne eğlenmesi ne club ı akşam 8 den sonra dışarı çıkma yasağı var bizde 😂

0|0
    0|0
  • Ben soruyu anlamadım yavru ceylan.

0|0
    0|0
  • Güzel manzarali sigara icilebilen bir kafe 😂

0|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • ben cluba gitmem gerci sorunu da tam anlamadim

0|0
    0|0
  • bir sor bakıyım akşam 8den sonra dışarı çıkabiliyomusun diye😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...