Az önce yaşadığım olaya hala inanamıyorum?

Uyuyordum uyurkende cami aciyorumki fazla sicak olmasin bir anda pet sisenin buzuldugunde ki sesleri duymaya basladim uyandim. anladimki kus perdenin icinden cikis ariyor odaya girmek icin bir bagirip odadan kendimi atmisim atarken yere dustum emekledim resmen babam kosup odama gitti ben diger odadan kus var diye bagiriyorum 😂buda boyle bir anim oldu. sizinde cok korktunuz seyler var mı.

0|1
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Offff çok korkunç 😄 kulun saldırısına uğramışsın 😄

Küçükken çocuk başımıza yürümeye bir başladık abim ve bir arkadaş ile yuruduk yürüdük epey ıssız yerde bir virajı dönecekken birden garip sesler çıkaran bir şeyin kocaman ağacı salladığını gördük 😳
    Ayı olduğunu düşündük hala öyle düşünüyoruz 😄 korkudan başladık aşağı yönde koşmaya 😄 biraz gittikten sonra diğer arkadaş bir patika gösterdi ve burası köye gidiyor dedi 😄 ben o ara yere düştüm 😄 abim bu sefer yukarı doğru o patikaya koşuyor ama ben kalkamıyorum yerden 😄 bacaklarım kitlendi sanki korkudan 😄 ağaç hala sallanıyor ve acayip şekilde sallanıyor 😄 ağırdım abime hadi kalk diyor 😄 lan kalkamıyorum 😂😂
    Neyse geldi kaldırdı beni o patikadan aşağı köye indik kurtulduk 😄

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 2 gün önce gece acıktım bişeyler pişircem tam ocağı yaktım sen kelebenk gel ateşin oraya uç kanadı yan sonra kapadım ocağı antenleri yanmış kıvrılmış düzelttim ama 5 dk içinde öldü kıvrana kıvrana yazık

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• inanmalısın bence

1|0
    0|0
  • Hımmmm 🤔🤔🤔🤔
    Anlıyorum

1|0
    0|0
  • kuştur kuş :D

1|0
    0|0
  • Hangi kitap romanı bu

1|0
    1|0
  • bu iyimiş ya, bizim bir bayan arkaadaş kapı çarpılmaları duyuyor evin içinde

1|0
    0|0
  • Hamam böcekleri ve fareler her yerde her zaman korkutur beni. Aramızda 100 metre bile olsa.

1|0
    0|0
  • Yok. Takılıyoruz öyle.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya 😂 bizde 9. kattayız kuslae hep konar. Ama daha iceri girmeye calısan olmadı. Cok korktugum seyler şimşek ve aynalar. Baska yok gibi 😊

1|0
    0|0
  • Kuştanmi Korktun😂

1|0
    0|0
  • Söylenmez

1|0
    0|0
  • Bida cam açık uyumazsın heralde :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...