Birdaha hiç bir erkeği sevmemek için ne yapmam lazım?

Sevdiğim beni sevmedi bu yaştan sonra erkek filan bana haram 18 yaşım ama :( olsun
ArkadaşArkadaşlar sevgili istemiyorum ama arkadaşlarım manitasiyla konuşurken kendimi ezik hissediyorum hem istemiyorum sevgili bundan sonra hemde böyle oluyo neden? :(
O çocuk beni sevmedi ölene kadarda ben kimseyi sevmem Sevemem ağzımin payı aldım asıl canımı yakan sevgilimin olmaması değil yarın oburgun evlenme vakti gelince tüm akrabalar sen nezaman diyecek tüm arkadaşlarım evlenecek o kötü benim için :(

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Daha çok gençsin bak büyük konuşma kuzucuk :)
    Ben de ilk aldatıldığımı öğrendiğim zaman senin gibi konuşuyordum. Ne gerek var bir kere canım yandı bir daha bile bile ateşe yürümem falan diye..
    Ama sonra karşına öyle biri geliyor ki seni mutlu etmek için elinden geleni yapıyor.
    Ha sonuç gene aynı olur muhtemelen. Hiç birimizin adam akıllı bir mesleği maddi sahipliği yok.. O yüzden ilişki yaşayacaksan da mutlu olmaya bak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şimdiye kadar kimseyi sevmedim. Yaptıgım tek seyde digerlerine bakmamak oldu. Yani kimseyi havalı bulma, yakısıklı diye dusunme biriyle tanısınca kanka gibi yaklas direk, flort etme gerisi kendiliginden gelir. Sevmezsin kimseyi sjsjjs 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• erkeklerden uzak durmalısın

0|0
    0|0
  • çok şey kaybedersin sana bir hikaye anlatırdım da 2000 karaktere sığmaz dinlemek bişeyler öğrenmek istersen özelden anlatabilirim ama sırf biri seni sevmedi diye bütün erkeklerden vazgeçmemeli mutlu olmalı gülüp eğlenmelisin.

hayırlı sabahlar.

0|0
    0|0
  • klitorisi kes ilk baslangic olarak

0|0
    0|0
  • Gorende 30 sanicak biyasta aski bosver

0|0
    0|0
  • Unutman lazım. Başta normal böyle düşünmen , ilerde geçer, geçiyor ya..

0|0
    0|0
  • :D:D vay baboş derdin byüük

0|0
    0|0
  • Haram kelimesi ne demek?

0|0
    0|0
  • lez ol :D

0|0
    0|0
  • Unutursun ozamana kadar

0|0
    0|0
  • ergenlik hezeyanları : )

0|0
    0|0
  • Bırlıkte ol seks bağınızı kuvvetlendırır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kalbini söküp atman lazım

0|1
    0|0
  • Kezban?

0|1
    0|0
  • Yaşın daha 18 bu ne umutsuzluk? Zamanla bunu da atlatacaksın ve geriye dönüp baktığında ben buna mı ağlamışım diye güleceksin emin ol.

0|0
    0|0
  • 18 yaşındasın daha
    Karadenizde gemileri batirma hemen

0|0
    0|0
  • Höff bu ne be

0|0
    0|0
  • Saçmalama ya kızım Sevememek emin ol daha kötü

0|0
    0|0