Wp giriyor mesajlarıma cevap vermiyor?

Çok yakın 2 3 yıllık bir arkadaşım var mesaj atıyorum whatsapp'a giriyor, benim mesajımı açmadan çıkıyor. Ben mesajı 2 de attıysam 2 den 3e kadar ara ara giriyor başkalarına cevap veriyor ama bana 3te cevap veriyor gibi özetlenebilir.
Erkek arkadaşı olmasının etkisi var mıdır? Siz olsanız ne yaparsınız böyle bir durumda?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Gotu kalkmış şımarmış. Engelle geç bende engelledim.

1|0
    0|0
    • Üzüldün mü

• Üzülmedim. Ben değer vermediğim halde hiç beklenmedik bir şekilde böyle oldu. Yani niye üzüliym hiç takmadığım sürekli umursamadığım birini.

Erkekler Ne Diyor 10

• vermiyorsa zorlama

0|0
    0|0
  • Yazma zilliye :D

1|0
    0|0
    • Öyle yapacağım sanırım bende yavaş yavaş irtibatı keseceğim

• Eğer daha önce çok samimi olduysan güvenebileceğin biriyse bu durumdan bahsederek ona bir şans verebilirsin. Belki özel bir durum vardır. Emin ol öyle hareket et.

• Direk silerim o insanı hayatımdan net.

0|0
    0|0
    • Sanırım öyle yapacağım bende

• Bu tarz şeyleri miklemem. Umurimda olan biri olsa arar konuşurum zaten

0|0
    0|0
  • Knk isin varsa sonra konusalim der bir kontrol ederdim uyarirdim yani bu bahaneyle

0|0
    0|0
    • 5 6 haftadır sürekli kontrol ediyorum hep böyle uyarmayı geçtim artık...

• Ya ben duygusal bir insanım bir kişiyle aram bozulsun istemem ama o zaman sende takma onu eğer çok önemlli birisi deilse senin için

• Hmm kim bilir kimin gazozuna ilaç atıyodur kerata

0|0
    0|0
  • Sil engelle yok et

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin.. sorduğun soruyla 13yasındaki bir çocuktan dha ger. zekalı olduğun kesin

0|0
    0|0
  • Üzmüşsündür

0|0
    0|0
  • Takmıyo sjjdjdj

0|0
    0|0
    • Evet işte üzen de bu zaten normal biri olsa tamam da en yakın gördüğüm insan yapınca koyuyo biraz

Kızlar Ne Diyor 5

• Trip at.

1|0
    0|0
  • Hayır zannetmiyorum. seninle uğraşmak konuşmak istemiyordur nedense hem erkek arkadaşı varsa sana söylemez mi

0|0
    0|0
    • Erkek arkadaşı olduğunu biliyorum tabikii hani sürekli onunla konuştuğu için vs bana sıra gelmiyo olabilir mi anlamında söyledim onu

• Bence seni önemsemiyordur 1 saat aktifken gelip sana cvp yazsa nolur eline mi yapışır bnce bidaha mesaj atma arama kendi gelirse gelsin

• Soguk davranir muhabbeti yavaş yavaş keserim. Arkadas konusmak istemiyor bile baksana..

0|0
    0|0
  • Seni yakın bulduğu için sen zaten yanlış anlamassın diye başka insanlara öncelik veriyo olabilir ben yapıyorum çünkü öyle

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyordum aslında ama 5 6 haftadır gözlemliyorum sürekli böyle olması bana değer vermediğini hissettirmeye başladı

• O zaman bunu ona söyle

• pardon seni silerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...