Bir bakteri bile bizden zekiyken evrenin merkezinde olduğumuzu nasıl iddia ederiz?

Son araştırmalarda bakterilerin ölürken ölüm nedenlerini dna'larina yazdıklarini ve bir sonraki nesillere aktardiklari ortaya çıkmış. Bu yüzden bakterilerin her turlu ilaca vs.. hatta uzayda yaşama bile dirençli olduğu biliniyor. Gözle gözükmeyen bir varlık bu kadar zekiyken biz neyiz?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Beyninin %10unu kullanan kücük topluluguz. %20sini kullanan dahi olduguna göre %100unu kullansak o bakteri ne ki 😊

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bakterilerin hepsi bu dediğin işlemleri yapar, Zeka ise ayırt edici bir özelliktir. Bir türün tüm üyelerinin aynı özelliği göstermesinin zeka ile bir alakası yoktur. Bu yüce yaratıcının o türde belirlediği özelliklerin bir tecellisidir. Umarım anlatabilmişimdir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hiçbir bilgim yok

0|0
    0|0
  • Hepimiz yıldız tozuyuz.

0|0
    0|0
  • Sorgula bu iyi bişey. ama fazla düşünme nolursun

0|0
    0|0
    • 3ay

Düşünmek iyidir. Akılı düşünmek için aldık. Gün gelir dunyadaki her şey dusuncesizce tüketilipbitince neden ecdadımız dusuncesizce diye sovmesinler:) teslaya mimar Sinan birşey oldumu?

• 3ay

Ben hepsinin cevabıni buldum :) derdim diğer insanlara nasıl anlatırım :)

• 3ay

İyi o zmn yolun açık olsun

• Haklisin gerizekaliyiz tobe ya

0|0
    0|0
  • İki saferdir dahice sorular soruyosun neden düşünüyosjn bu kadar? Skdmsm cidden merak ettim

0|0
    0|0
    • 3ay

Est.. sadece yazılı dusunuyorum :)

• 3ay

şu an dertli bir filozof olduğunu anladım

• 3ay

Baba na sor bakalım ay sonu gelmesi için nasıl felsefe yapıyor :))

Erkekler Ne Diyor 2

• evrenin merkezinde olduğunu iddia edenler, dünyanın güneş etrafında döndüğünü iddia edenler (bkz: orta çağ kitapları) evrimi kabul etmeyenlerin yaptığı şey kibirden başka bir şey değildir

0|0
    0|0
    • 3ay

dünyanın güneş etrafında döndüğünü iddia edenlere bakmak için orta çağ kitaplarına kadar gitmene gerek yok 1900'lü yılların ortasına kadar bile bu görüş hakimdi...

• 3ay

99 değil daha fazla

• 3ay

sonuçta tek ismi rahman değil...

• bakterilerin şuuru yoktur zekası yoktur ama insanlardan çok iş yaparlar ve ay ben bugun çalışmıcamda demezler asıl soru aklı ve zekası olmayan atomlar nasıl bu kadar iş yapıyor?

0|0
    0|0
Yükleniyor...