Türk kizlarindan neden bu kadar nefret ediyorsunuz?

Bunu cidden çok dusundum tamam saçma tipler var ayni erkekler de de olduğu için ama genel olarak bakınca Türk kızları bu kadar asagilanmayi haketmiyo ya gerçekten bu kadar nefret mi ediyorsunuz kendi milletimizin Kızın dan merak ettim.

Güncellemeler:
Ben şunu söyleyeyim kesinlikle genelleme yapmıyorum bende burda çok sık bu yorumu görünce sormak istedim :)

0|0
1039

En İyi Erkek Görüşü

• Sacmalama yav negret edilecek bir karakteri yoksa kimseden nefret etmem

2|0
    0|0
    • Ks de yeniyim her 10 yorumdan 6 si işte turk kızı olduğu için sormak istedim :)

• Sanal alemdeki goruslerle fikir sahibi olma boyle seylerde

En İyi Kız Görüşü

• Valla bacım ben burdaki kızları gördükten sonra erkekleri dibine kadar savunuyorum hiç cinsiyetçilik filan yapamam.

0|6
    1|1
    • Yok bende Cinsiyetçilik yapmıyorum genel olarak duyduğum için söylemek istedim yanlış anlasilmasin :)

• Helaalllllll

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• Kim sizin canınızı sıktı sayın soran nedir bu hiddet celal

1|0
    0|0
    • Yahu kaç kez dicem kizlarsoruyorda bu yorumu çok görünce sormak istedim diye :D kimse canımı sıkmadı sayın cevaplayan :D

• Ha sorun yok kim dediyse tez desin kelsi asıla :D

• Ne nefreti canım. Nefret olsa Mahsuni Şerifler, Neşet Ertaş'lar bizden çıkmazdı:)

seviyoruz da biraz anlayış ya süründürmeyin adamı. Egonuzu çok yüksek tutmayın. Ego diyorum sadece kendinize güvenin tabi o ayrı. Ortalama bir Türk kızı bile 50 tane kişiden teklif alınca. Kendini çok yüksek biri olarak görüyor hasta olduğumuz nokta o. Kişisel olarak o kişiden soğuyoruz. Arada gerçekten seven yiğidolarda bu yolda harap oluyor harcanıyor. ay götüm diyesim geliyo o kıza.:) 22 erkek'de bir topun peşinden koşuyor. Amaç gol atmak yani şunu anlayın artık:)

0|0
    0|0
    • Ama erkeklerde önüne gelene asiliyor be sevgili bunlarneolaki :) kızlarda ego yapıyor işte :) bir restart atılmali bize :D

• Bir oldu ilk başta ama sonra bir afalladi falan gibi bence de :)

• orasını bilemiyorum bende :)

• Etmiyoruz

1|0
    0|0
  • Genelde tanışmak için yanına gidildiğinde aptalca triplere girildiğinde saçma sapan cevaplar verildiğinden dolayı nefret ediyorum.

0|1
    1|0
    • Oda artık farklı niyetlerle çok tanışmak istenen olduğu için normal bir şekilde gelenler arada kaynıyor o açıdan

• Yani haklısın ama her kız da öyle değil simdi bana deniyor genelleme yapiyosun diye ama aldığım cevaplarda da genelleme var seninki gibi mesela

• Öyle çünkü. Böyle olmasının çoğunlukla sebebi bu.

• Onlar salak olanlar. Kurban olurum milletimin kızına.

1|0
    0|0
  • Kim diyo nefret ediyoruz diye.

0|0
    0|0
    • Kızlar soruyordaki yazarlar sözlükler çok gördüm sormak istedim

• yok ya bizimkiler iyidir

1|0
    0|1
  • Irkımın kızlarını seviyorum var olsunlar..

1|0
    0|1
  • 23 yasindaym oha ne olgun ne güzel akilli iki kelimeyi bir araya getiren tam anne olucak olgun bir kiz diyeblcegim bir Türk kiziyla karslasmadim illaki vardir ama karsilasmadim

0|1
    1|0
    • Boyle diyebildigin bir yabanciyla karsilastin mj

• @asdasdasdaf kadınlık kavramına saygı duyuyosan ben seni babandan isticem emir103 xjxjcjcncm

• Haha mantıklı

• Sen bakma onlara ergen tıfıllar g. tlerinden uyduruyorlar ego kasıyolar kendilerince

1|0
    0|0
  • Yoo ben bayılıyorum peşlerinden koşturuyolar daha hoş oluyo

1|0
    0|0
  • bak şimdi şahsım adına konuşayım bütün kızlardan elbette ki nefret etmiyorum sonuçta benim de çevremde sevdiğim anlaştığım kız arkadaşlarım var ama özellikle bazı kızların "dünyaları ben yarattım, ben vazgeçilmezim vs" tripleri erkekleri inanılmaz derecede sinir ediyor ve böylelerini aşağılamaktan haddini bildirmekten zevk alıyorum yoksa her kız aynı değil tabii ki

0|0
    0|0
    • Bu senin dediğin çok doğal herkes sevilemez yani sonuçta Teşekkürler cevabın için

• rica ederim

• ne alaka siz bizim canımızsınız

1|0
    0|0
  • ota boka karışıyorsunuz salak saçma tripler atıyorsunuz sanki dünyadaki tek kız sizsiniz ego tavan zaten

0|0
    1|0
  • Ne nefreti? Nefret eden varsa bütün Türk kızlarını bir tutuyordur

1|0
    0|1
  • neden nefret ediyim ki hepsi kendine göre güzel ve özel bence

1|0
    0|0

• Söz konusu nefret falan değil sadece hoşnut değiliz. Öncelikle gözleriniz her zaman yükseklerde herzaman en iyisi olsun modundasınız. hazıra konma peşindesiniz.
    sevgiden aşktan anlamıyorsunuz saygıdan anlamıyorsunuz çirkeflik var özünüzde.. daha bir kaç daha söylenılcek şey var ama uzatmayaım.
    Şahsen ben türk erkeklerinin Bir çek li kadınla veyahut ukraynalılarla evlenmesı tarafındayım. çünkü bu 2 ülkenın bayanları erkeğine çok düşkündürler.

0|0
    0|0
    • Ben buna katılmıyorum kusura bakma çünkü şu ana kadar hep Türk kadınların ailelerine eşlerine daha çok sahip çıktığını fark ettim diğer milletlerle kiyaslayinca

• Ben kesinlikle herkes aynı demiyorum %70 lik kısmı böyle diyorum zaten.
      Benim bir abim 36 yasında kendisi natocu olarak deniz kuvvetlerinde bir askeri personel sürekli yurtdışında olduğu için her ülkeye gidip gören birisi uzun uzun yasayıp görmüş bir insan yılların tecrübesi diyelim kendisine. onun dile getirmesiyle söylüyorum. bütün bunları. Ukraynaya gitme fırsatım oldu onunla sadece kendim gördüm bizzat araştırdım. müthiş derecede saygı ve erkeğine sadıklardı. çeke gitme durumum olmadı ama orayada gideceğim umarım orası daha bir elden ayrı diyor :)

• Çek insanları pek bir soğuk denendi onaylandi çok yüksek tutma umutlarını :)

• Türk kızı, gerçekten Türk kızıysa seviyorum. Özenti saçma sapan genişlikleri sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • bir kizdan biri hoslaniyo bunu ona iletiyo daha sonra butun ulke duyuyo kiz dio ki salk bana teklif etti butun kizlarda var bunbn yuz vermdm dio halbu kinkiz kasar millet tren yapmis gelio bide bn oyle biri deqilim faln filan anlatio kizlar cok yalanci

0|0
    0|0
    • Üf sen baya dolmussun :D bence onlar istisna

• Kız teklif edince de sorun oluyor ama neyse yani kendimizce hakliyiz hepimiz ama gene de her kızı aynı kefeye koymamak lazım diye düşünüyorum ben

• Benim dedigim 10 kizdan 9 unda var erkegi reklam ediolar potansiyel sapik gozuyle bakiolar bir teklif edioz die

• türk toplumu içinde yaşayan bireyleriz bu yüzden birbirimizin yüzüne bakıyoruz doğal olarak eleştirilerde bu yönde oluyor dozu kaçanlar vardır ama nefret ağır bir itham olmuş

0|0
    0|0
    • Bencede ağır bir itham ancak burda çok sık gördüm nefret ediyorum Türk kızları ndan lafını o yüzden sordum

• Yok ben seni anladım zaten bende kendimi iyi ifade etmek istedim Sağol cevap için

• rica ederim iyi geceler

• Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 9

• Nefret etmiyorum çoģunu seyviyorum

4|1
    0|0
  • En cok gukdug u m yani da su hayatinda baska milletten kiz gormemis Turk kızını gomuyor her milletin kızında var bir eksiklik onlarin eksiklerini neden gormuyorsun tek trip tek dirdir bizde mi (kaldi ki ben cok trip atmam)
    Totomuz kalkikmis etrafimizda 1500 tane abaza olunca ister istemez ufaktan kalkıyor
    Tipimizi begenmiyorlar ayni gendeniz ne yapalim. Kisaymisiz butjn ulke erkekleri 190 ya
    Neyse bu liste uzar gider

1|1
    0|0
    • Tıp olayını anlamıyorum ya ben kız halimle oha çok güzel kız diyorum yoldan geçerken nasıl beğenmiyorlar bilmiyorum

• Yaniiiiiğ işte neyse şimdi elestirdigimiz şeyi yapmayalım ama kızlarımız çok güzel cidden :D

• Embesiller. (nefret edenler) sanki rus kızından çıkmışlar gibi davranıyorlar.. Türk kızları Kezban, dırdırcı, çirkin, içine kapanık, seksten bir haber diyorsunuz.. Sonra iki dakika yüz veriyorlar aha orspu diyorsunuz.. Sanki anaları putinin karısı.

1|0
    0|0
  • Nefret etseler kac yazar? Yine onlara talim

1|0
    0|1
  • o nefretten değil bnce milletçe alışkanlığımızdır her güzel şeye illa bir kötülük bulmak, erkekler de bunu yapıyor çoğu egosundan çoğu kız arkadaşı olmadığı için ama yapıyolar yani

1|0
    0|1
  • Kim o nefret eden

0|0
    0|0
  • Genelde bir iki kız tarafından reddedilen, aşağılanan ya da kalbi kırılan erkekler nefret ederler.

1|0
    0|1
  • bir anasina baksin onlar

1|0
    0|2
  • Boş ver gitsin hepsi genleri farklı gibi davranıyor. Farklı kültürden geliyoruz sanki neyse cidden hiç düşünmeye değmez

1|0
    0|1
    • Ne biliyim hani naptik bu kadar diye düşündüm ben erkekler hakkında öyle düşünmüyorum mesela çok sıcakkanlı vs. hani aynı milletiz dediğin gibi sonuçta :)

Yükleniyor...