Kadınların duyarlılığı konusunda ne düşünüyorsunuz, benzer bir durumla karşılaşsanız tepkiniz ne olur?

Kadının duyarlılığı gerçekten göz dolduruyor nerdeyse ağlayacaktım :D İzleyin arkadaşlar.

4|2
78|37

En İyi Kız Görüşü

• Zamanında karşılaştım , geçen sene kasada beklerken bir ekmek ve bir peynir alan bir teyze yan kasaya doğru yöneldi.20 li yaşlarında bir erkek sen buraya ne hakla geliyorsun tarzında konusunca elindekileri bırakıp oraya gittim. Teyzenin elinde parası da vardı , herkesin yaptığı gibi alışverişini yapıp gidecekti ama buna izin vermemişlerdi. Teyzenin elindekileri alıp başka kasaya geçtik , onunkileri ben ödemek isteyince karşı çıktı ben dilenci değilim yavrum dedi. Sonra oradan çıkınca bir yerde oturup sohbet ettik , adını yaşadığı yeri öğrendim. Cüzdanımdaki tum parayi ona verdim. Şu anda bir huzurevinde , her hafta elini öpmeye giderim. Herkes belirli haklara sahiptir fakat birini aşağılamak yahut ona toplum içinde onu rencide edecek davranışlarda bulunmak insanlık değildir.

1|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• www.kizlarsoruyor.com/.../q5542289-hayatinizda-ornek-aldiginiz-biri-var-mi-varsa-kim
    Kurgu da olsa üzülmemek elde degil yegenim.
    Verdigim link te paylastigim video benim face de var.
    Bunu da paylasacagim.
    Viktor Hugo nun bir sözü geldi aklima: vicdan insanin icindeki tanridir.
    Dünya durdukca yasasin vicdanli insanlar.
    Bu yasimla beni duygulandirdin ya yegenim benim.
    Saygidan ellerini öperim kizim yasinda olsalar da.
    Sen de paylaymaya devam et olurmu?
    Iyi geceler dilerim sana size vicdanli insanlara.
    Sizleri cok seviyorum ben.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 77

• ben olsam tv showu olduğunu anlarım jksf

3|5
    1|0
  • Izlemistim ve taktir etmistim. Iste bizi kurtaracak gene icimizdeki vicdan duygusu...

1|3
    0|0
  • İzlemistim daha oncede helal olsun

0|3
    0|0
  • Ilginc

0|3
    0|0
  • Kadınlar erkeklerden daha merhametli yaratılmışlardır. Hani anaç derler ya. O merhametten kaynaklı işte.

0|1
    0|0
  • Bu prokramı severek izlerim ve bir gün anne ve kız oyuncuydu ve annesi kıza oyuncak almaya parası yetmedi iki evli çift geldi kadın vermek istedi erkek kolundan tutdu verme dedi ama eşi yinede verdi.
    Erkekler olay karşısın'da biraz daha donuk oluyorlar kadınlar'da ise aşırı merhamet ve vicdan vardır çünki bizim yaratılışımız böyle.
    Bizler ağlarken siz erkekler duygularınızı içinizde yaşarsınız çok az erkek ağlar.
    Biz kadınlar böyleyiz 😊

1|2
    0|0
  • Bunu izlemiştim gerçek olmadığı halde ağladım. Aynı durumda kendimi düşündüm de halime şükrettim ve gerçekten isyan ettiğim bazı gereksiz şeyler için kendime kızdım. Aynı durumda başkası olsa aynı şekilde bende davranırdım ama hanımefendi kadar sakin olmazdım.

0|2
    0|0
  • Cidden izlerken ağladım ya. Şu kadının 10 da biri kadar duyarlı olmuyoruz

1|2
    0|0
  • kadın insandır, erkekler insanoğlu demiş Neşet Ertaş

0|3
    0|0
  • Daha önce de izlemiştim bunu baya duygulanmıştım keşke her insan böyle olsa

0|2
    0|0
  • helal olsun

0|3
    0|0
  • İzlemiştim ben bunu. Cinsiyetle duyarlılık arasında bir bağlantı olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|1
  • Bu kadın bir harika ya ağladım yemin ederim insanlar işte neler yaşadı neler çekti kim bilir

0|1
    0|0
  • ya bir kaç gün önce ağlama krizlerine girerken bu videoyuda izleyip tuz biber ekmiştim. ben olsam adama saldırırdım galiba çünkü burdan sövdüm baya

0|2
    0|0
  • Canım ya... Ne kadar iyi bir kadin. Ağlıyorum resmen şu an. 😭😭 Ben olsam ben de aynısını yapardım. Hatta o adamla iyi bir kavga ederdim herhalde.

0|1
    0|0
  • Bende üzülmüştüm. Ama insanlarin tepkileri gerçekten güzel bence.

0|1
    0|0
  • ay bune yaa izlerken agladim 😣😣

0|1
    0|0
  • Daha önceden izlemiştim. Helal olsun kadına. 👏 Böyle insanlar olduğu için şanslıyız. 😌

Böyle bir durumda yardım etmek isterdim tabii ki ama nasıl olurdu ne olurdu şu an kestiremiyorum. 🤔

0|1
    0|0
  • zaten ülkeyii de kadınlar yönetse her şey daha güzel olucak erkekler batırıyo

0|3
    0|0
  • vay be helal olsun gercekten

0|3
    0|0
  • Bu kamera şakasıydı değil mi? Açamıyorum şu anda. Dünyada böyle insanların olduğunu bilmek mutluluk verici

0|2
    0|0
  • Ben aglamistm bunu izlediğimde

0|2
    0|0
  • duygusal oldukları için daha duyarlılar tabi

0|2
    0|0
  • Ülkemizde hala boyle insanlar var ya helal olsun 💘

0|1
    0|0
  • her ızledıgımde gozlerım doluyo beaa

0|2
    0|0
  • Cinsiyetle alakası yok bence tamamen vicdan ve insaniyet meselesi

0|2
    0|0
  • Baya önceden izlemiştim. Keşke tüm insanlar böyle duyarlı olsa 😐

0|2
    0|0
  • Bu olması gereken bir durum kadınlıkla ve ya erkeklikle bir alakası yok. Ben olsam adamın ağzını burnunu kırardım.

0|1
    0|0
  • Cok iyi kiyamam 😊

1|1
    0|0
  • Evet ülkemizin insanı çok duyarlıdır (!) bizim yalnızca şow olarak görüyorum bu programı ama yine de iyi bir program

0|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    47

Erkekler Ne Diyor 36

• ben olsam kızarım

0|4
    0|0
  • Bilmiyorum da acistasyonu sevmiyorum sanırım ben olsam kızardım fazla abartı geliyor sürekli dolaşan birinin kendini acındırması

1|2
    0|0
    • 3ay

Ek bilgi olarak ekleyim kim gerçek kim sahtekar bilmek kolay değil gibi ya her gelen ağlıyor durumum kötü diye kandırıyor güvenmek sıkıntı açıkçası o bakımdan ağlayan insanlara güvenemiyorum paraya ihtiyacım var dese direk çıkarır veririm diyenlerdenim çok fazla ağlama gibi şeylere girilmesi beni biraz soğutuyor bu tip olaylara

• 3ay

Videoyu izlemedin mi dostum kadinin parasi var zaten

• 3ay

ha mesele tipe göre muhamelle yapılma konusu iyiymiş onu kaçırmışım kıyafete göre muhamele yapıldığını görsem sanırım sizin gibi marketin der giderdim sepetimi yere çarpıp insanların tipine göre muhamele yapılması doğru değil

• Kadının yerinde ben olsam ama erkek olsam kadını kenarda oturtturup gişedeki adamı bir güzel döverdim heralde.

1|3
    0|0
  • Helal olsun

0|1
    0|0
  • Çok fazla duygu sömüren var , az çok insan sarrafıyım. Çevresine rahatsızlık vermeyen insanları savunurum.

0|2
    0|0
    • 3ay

Kadinin parasi var kardeşim sadece alisveris yapmak istiyor izin vermiyorlar

• 3ay

Onu diyorum zaten , halinden anlarım başıma geldi buna benzer şeyler. Yapılması gerekeni yaptım.

• Tuhafmış

0|1
    0|0
  • Beğendim

0|2
    0|0
  • İzlemiştim etkileyici..

0|1
    0|0
  • Çok duygusal

0|2
    0|0
  • Cinsiyetle alakalı olduğunu sanmıyorum

0|1
    0|0
  • o sadece Türkiye gibi Müslüman ülkelerde olur. Birde Kuzey İskandinav ülkelerinde özellikle finlndiya isveç hariç. Yoksa amerikada rusyada çinde avrupada o kadına saldırsalarda kimsenin umursayacağını sanmıyorum

0|1
    0|0
  • daha duygusallar

0|2
    0|0
  • Komikmiş güldüm resmen

0|0
    0|2
  • Ben böyle bir tepki veremezdim herhalde. Aşığım böyle insanlara <3

0|1
    0|0
  • Kadınlar dünyanın en narin insanı.

0|2
    0|0
  • bir erkek olarak cidden kötü davranan tarafa saldırırdım

0|1
    0|0
  • İçten gelen bir durum 😊

0|1
    0|0
  • çok saçma abartı bir video olmuş

0|0
    0|1
  • Aynen öyle baya duygusal kadınmış

0|2
    0|0
  • Boyle kadin milyonda bir çikiyor

0|1
    0|0
  • daha çok kötü olurdum ben

0|2
    0|0
  • helal olsun

0|1
    0|0
  • olması gereken o ama bizim ülke çok değişik. bu ne yaman çelişki dindirecek kadar.

0|1
    0|0
  • abicim bn zaten çok duygusalım Bana niye böyle şeyler izletiyorsunuz yaa

0|1
    0|0
  • Mesajım bulunsun sonra izleyecegim.

0|1
    0|0
  • Biz öküzüz zaten bizde duyar ne gezer

0|1
    0|0
  • koddınlar çicektir

0|1
    0|0
  • bu gibi insanlarin hurmetine dunya ayakta duruyor..

0|1
    0|0
  • bilemem

0|1
    0|0
  • Ağladım valla

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    6
Yükleniyor...