Beş saat de Atatürk den Sabiha ya ucaga yetişebilirmiyim? Ve en hizlı nasıl ulaşabilirim?5 kişiyiz pahalı olurmu?

Atatürkden Sabiha ya yetişmemiz lazım. 5 kişiyiz.
taxi otobus hangisi uygun olur. Yetişmrk icin 5 saatimiz var. Ve en uygunu nasıl olur. Buralaın yabancısıyız. Ve yardımcı olduktan sonra nerden taxi veya otobus bulabilecegimizi de soylerseniz cok sevinirm😊

Güncellemeler:
3ay Bu ara da hemen simdi degil:) bir kac güne

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Metro ve marmarayı kullanarak rahat rahat yetişirsiniz.

0|0
    0|0
    • 3ay

Acıklaya bilirmisin 🙄 Daha genis

• 3ay

Cok sagol:)

• 3ay

Siz de sağolun :))

Erkekler Ne Diyor 19

• Rahat yetişirsin ama Sabiha da Check in için de zamana ihtiyacın var mı demokrasi nöbeti sebebiyle metro açık olabilir açıksa metroya bin Şirinevler'de in metrobüse aktarma yap metrobüs hangisi denk gelirse bin durursa öndeki metrobüse geç yola devam et köprüyü geçip uzunçayırda in e11 Sabiha Gökçen hattına ya da havataşa bin Sabiha son durak

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu saatte niye soruyor acele acele yazdım bende😄 Çarşambaya kadar dediklerim geçerli

• 3ay

Cok sagol😄16s kirmizi liste de

• 3ay

Aynen sen de saol

• Binin metrobüse karşıya geçin. Oradan da taksiye atlar gidersiniz. 2 saat toplamda

0|1
    0|0
    • 3ay

Ataturk den metrobuse binin karsıdan taxi alın diyorsun? Peki ne kadar tutar toplam?

• 3ay

yolucreti. com

• 3ay

• Metro ile ve sonra marmaray, taksi maksi hele trfik varsa zor.
    Ama toplu taşıma metro metrobüs marmarayla çok daha hzılı gidersin ve gideceğin saatte çok öenmli gerçi?

0|0
    0|0
    • 3ay

Meto iyi fikir sanırım:)

• 3ay

öğlene doğru çok değilde akşama doğru yoğun olur.

• 3ay

Tmm😊

• Taksimi çıldırdınmı sen o paraya yatırım yapacak tanıdıklarım var benim 😄 çok alternatif var. Metrobüs kullanıp Anadolu yakasından metroyla kartal ordan Sabiha. ya da metro tramvay Kabataş Anadolu yakası. Ama hiç uğraşmaya gerwk yok Atatürkte havaşın servisleri vardır direk ulaşım sağlarlar

0|0
    0|0
    • 3ay

Yabanciyiz buralari iyi bir kazi da yeriz gider ayak 😄 Alternatiflerden faydalanacagiz artik😄

• 3ay

Burdan yazayım açık adresimi bir mesaj atda söyleyim

• 3ay

Noldu benim çikilatlar 😄

• Metrobüsle karşıya anadolu yakasına geçin, Kadıköy-Sabiha gökçen hattı var sabaha kadar yollar boş olduğu için gayet hızlı gidiyor onu kullanabilirsiniz çiftbilet basıyor, taksiciyle anlaşadabilirsiniz uygun fiyata

0|0
    0|0
  • 150 tlye falan taksiyle gidersin

0|0
    0|0
  • Taksiyle ordan oraya gideceğine uçakla gideceğin yere git daha uygun olur metro falan vardır sorun

0|0
    0|0
  • Metrobuse bin son durakta sogutlucemede in
    Kadikoye gec orda havasin otobusleri var totalde 2 saate havalimaninda olursun her turlu

0|0
    0|0
    • 3ay

Cok sagol😊

• 3ay

En kisa zamanda tekrar gel bekleriz 😂 İyi tatiller o zaman sana dikkat ettt

• 3ay

İnsallah😄 Cok sagol

• bu saatte tek seçenek taksi

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok bu saat de degil bir kac haftaya;)

• 3ay

söylediğim sistemde devam ederseniz zorluk yaşamazsınız geneli metro hattıdır zaten aktarmaları kolaydır sadece link hattında dikkat etiğiniz sürece güvenli hızlı bir ulaşım sağlarsınız
      gerekli olduğu zaman kime sorsanız size tarif edeceklerdir keyifli ve güzel zaman çekirmeniz dileğiyle

• 3ay

Cok sagolun:)

• Yanlış havaalanına gittin değil mi?

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok hayır aktarmalı ataturkden sabiha ya gonderiyor

• 3ay

150-180 demislerdi bana taxi yi

• 3ay

Pazarlık yap eğer taksiyle gideceksen. taksimetre açtırma.

• BATMAN'I çağırın burdadır zaten

0|0
    0|0
    • 3ay

No ver

• 3ay

Eyv

• 3ay

@BuğraAtaseven heyecan yaptirma

• Havaş ile taksim, tekrar Havaş ile Sabiha Gökçen

0|0
    0|0
    • 3ay

Toplam zaman maksimum 3 saat

• 3ay

Gece yarısından sonra az var ama her zaman var. Taksime 14 TL, oradan da Sabiha Gökçen e 17 TL idi kişi başı en son.

• 3ay

• Yaz google a semtini ve taksi ekle sonuna çıkıyor hemen numara

0|0
    0|0
  • helikopterle ulaşabilirsiniz 300 tl

0|0
    0|0
  • Metrobüşle karşıya ordan metro ile sabiha gökçenin yakınlarında inersiniz sonra taksile varırsınız

0|0
    0|0
    • 3ay

Kac saat surer peki

• 3ay

Marmarayin son duragi ayrilik cesmesi proje yarim daha cekme koy acilmadi bilgilwrinize

• 3ay

@06patron Sağolasın ben karşıda oturuyorum internetten baktım, sabiha gökçen hava limanı yaklaşık kaç km dir biliyormusunuz

• 100 tl verin gotryim :D

0|0
    0|0
    • 3ay

5 kiz iz belese de goturebilirsin izin veriyoruz😄

• 3ay

Sevgilim oluyor canım konu arkadaşlık olumca olmuyor kalabalık kizlar falan bizi bozar :D inşallah teşekkür ederm guzel dilegin icin

• 3ay

Anladım 😊 Ne demek rica

• Yetisirsin ya

0|0
    0|0
  • Bir postaya 10 dk atarım sizi

0|0
    0|0
  • Metrobusle uzun cayira gidiniz ordan sabiha gokcene otobus aktarmasi yapniz.

0|0
    0|0
    • 3ay

Cok sagol😊

• 3ay

Naber nasilsiniz

• 3ay

Tskler sen

Kızlar Ne Diyor 1

• 2-3 saat sürer diye düşünüyorum.

0|0
    0|0