Kızlar abinizin olması nasıl bir duygu. Kız kardeşi olan erkekler için nasıl bir duygu?

Kızlar abinizin olması nasıl sizin için abinizle iyimisiniz. Erkekler kız kardeşinizin olması zor oluyormu sizce. Ekstradan bir sorumluluk değilmi sizcede. Tatlı bir sorumluluk:)

0|0
19|3

En İyi Kız Görüşü

• Abla kadar yakın olmak mümkün olmasa da güzel bence. Zit cinsiyetli biriyle büyümek ister istemez sizi 'tam bir kız' kalibindan uzaklastiriyor genelde. Bu yönden ben cok seviniyorum abim olduğu icin.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• başka kızlara sarkıntılık yaparken kendi kardeşini düşünmek ve o hatadan geri dönmek kadar güzel duygu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Bazen sıkıntılı falan oluyor ama iyi kii varlar , CAN'larım onlar benim yaa..
    Tekrar dünyaya falan gelmiş olsam yine aynı abicikler sadece benim abim olmasını ister idim.. 😊
    Eee tabii yanlarında bu sefer bonus olarakta bir tanecikte abla olabilir.. 🙈😂

1|0
    0|0
  • Abim candır ya :)
    iyi ki var :)

0|1
    0|0
  • 1 abim var 10 abi gücünde. Baskısı , patates baskısı gibi.

0|0
    0|0
  • Abim var ama olmasaydı da olurmış😁

0|1
    0|0
  • Abimle aramda bir yas var. Abide degde kanka gibi. Hayatimda argoyu en rahat ve cekinmedenn konustugum tek erkek. Cok rahattir bana asla karismaz. Babamin izin vermedigi seylere ben izin verdim hadi yap der canini yedigim:D ama yaslar yakin olunca kavgalarda baya siddetli oluyor

0|0
    0|0
    • Hahaha😂 Kıskanc mı peki neden kavga edersiniz genelde

• Rica ederim bunlari dusunmeniz guzel :)

• Tekrardan cook tesekkür ederim

• Güzel bence iyiki abim varmis sadece onunla konusup dertlesebiliyorum cünkü

0|1
    0|0
  • 2 abim var ama öyle düşünülen gibi kıskanç kısıtlayıcı tehlikeli vs hiç değildirler. Saolsunlar asla karışmazlar hatta yardımları bile dokunmuştur

0|0
    0|0
  • İyi bir duygu

0|0
    0|0
  • Ya ben abimle iyiyim ya ama abim kıskanç biraz

0|0
    0|0
  • Berbat 1 haftadır kavgalıyız konuşmuyoruz ksjsjs.

0|0
    0|0
  • Abim
    Babamın gereksiz evladı.

0|0
    0|0
  • Bir abim var sürekli laf eder düşman olcaz nerdeyse derim biride sürekli kuzenlerimi beni arastirir cok sıkıcı olmasalardi daha iyiydi ama olmuslar artik

0|0
    0|0
  • Abimin olmasi super bazen tartaissaktq bitanem o benim arqmiz genelde iyi 😊

0|0
    0|0
  • Bence güzel

0|0
    0|0
  • Benm beden abim yokkk

0|0
    0|0
  • Anlasamiyoruz.

0|0
    0|0
  • abim yok :(

0|0
    0|0
  • Ailemde tek anlaştığım ve sevdiğim insan. Çok severim o da beni çok sever canım abim 💚💛💜

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...