Kadinin erkege tokat atma hakki var midir?

Kadina tokat atinca siddet oluyor da erkege tokat atinca neden normal karsilaniyor?

Eger kadin erkege yeri gelirse tokat atabilir diyorsaniz bu hangi durumlar icin gecerli olurdu?

Kadinin erkege tokat atma hakki var midir? Yolda kendisine kibarca tanisabilir miyiz diye soran bir erkege direkt tokadi basmak isteyen bu hanim kizimiz hakli mi sizce mesela?

0|1
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• helal kardeşim. bunu defalarca dedik. verilen cevap neymiş kadınla erkeğin gücü birmiymiş. e tamam o zamn erkekte acıtmaacak şekilde yapıştırsın tokadı.

şu feminstlere acayip ayar oluyorum. gerçi asılş suçlu onlara sempatik görünmek için yalakalık yapmaya kalkan da.. ngalak erkekler.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Kimsenin kimseye şiddet uygulamaya hakkı yok. Kadın atar demek cinsiyetçilik olur. Eşitlik bu değil :)

0|1
    0|0
  • aynen durumu tam tersi olarak düşününce beyinleri error veriyor çünkü empati sıfır olduğu için her durumda sadece kendi cinsiyetini haklı görüyor ama bilmiyor ki hiçbir canlının hiçbir canlı üzerinde şiddet uygulama hakkı yoktur bunun kadını erkeği hayvanı bitkisi yok :D

0|0
    0|0
  • Hanım kızımız haklı değil sadece tokat atmaya hevesli erkekler kadar cahil. Ben bu kızların bu saçma salak tavırlarından bunaldım. Arkadaş beyinsiz gibi dolaşmak o şekilde hareket etmek nedir? Hayır yani hem ilgi isteyip hemde birisi ilgi gösterince kibar bir şekilde hayır demesini bile başaramayanlarınız var. Valla bu tip kızlar insanı çok yoruyor ve yorma baştan sona gereksiz...

0|0
    0|0
  • Durduk yere tokat atan bir kadin haksizdir tabiki

0|1
    0|0
  • Kimsenin şiddete hakkı olmaz.

1|0
    1|0
  • İstediği gibi tokatlar tabisi:/

0|0
    0|0
  • Kimsenin kimseye fiziksel bir siddet uygulamaya "kanunen" hakki yoktur ve suçtur.

0|0
    0|0
  • Kimsenin kimseye tokat atmaya hakkı yok. Cinsel ayrımcılığınıza sıçtırtmayın şimdi gece gece.

0|0
    0|0
  • yani yakışıklıysa bir düşünür şimdi tokat atmaz :D

0|1
    0|0
  • Kadın diye tokat atma hakkı mı olacak tokadı attığı zaman bir daha elini kullanamaz

0|0
    0|0
  • bayana el kaldırmam ama sınırlarımız zorlamaycak içimdeki şeytan ortaya çıkarsa keşke döveydi der yani ;)

0|0
    0|0
  • Yoktır

0|0
    0|0
  • Eşinden şiddet gören erkeklerin derneği bile var. Şiddet şiddetir kim ya da hangi cins tarafından yapılması önemli değil. Dünya bizim etrafımızda dönmüyo yani

0|0
    0|0
  • Onu bunu bilmemde hic yalakalik yapmicam erkek atarsa kadinda atar bu gayet normal jasmin hanim hatta tekmede atar genelde hep kicima tekmeyi yemisimdir

0|0
    0|0
  • Yok öyle dangalak bir hak.

0|0
    0|0
  • Anlaşmalıysa sorun yok. Kavgadan bahsetmiyorum tabiki. :)

0|0
    0|0
  • Kendince haklı olabilir

0|0
    0|1
    • Herkes kendince hakli zaten :D

• Herkes kendince haklı olmasa, farklı düşünmese nasıl çekilmez olurdu dünya düşün.

• Nedir bu tokat atma isteği büyüklük ve güçlülük göstergesi mi

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum :D Ben de pek anlayamiyorum bu tarz insanlari

• Az önce de ayağını yıkar mısınız sorusu vardı illaki birileri birileri üzerinde yaptırım sahibi olmak zorunda mı

• Cevap veriyorum evet düzen öyle zihinler öyle

• Lise 2'de tokat yediğim kadına kafa attım, bende cinsiyetçilik yoktur her insana aynı tepki..

0|0
    0|0
  • Hep derim tavsiye ederim
    EMPATİ
    gerisi onemli degil

0|0
    0|0
  • Peki bana bu soruyu soran kadına ben tokat atsam?

0|0
    0|0
  • Kimsenin kimseye bir sikm hakkı yok

0|0
    0|0
  • vardır

0|0
    0|0
  • Atarsa yaprağı yer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkek adama el kalkmaz

0|0
    0|0
  • Değil. Kendini feministim diye savunur sorsan feminizmin ne olduğunu bilmez

0|2
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...