Nargilenin içine canlı balık koyan insafsızları gördünüz mü?

Ankarada Huqqa kafe diye bir yerde nargile suyunun içine canlı balık koyuyorlar!
İnsanlarda insaf diye bir şey kalmamış.
Bu insafsızlara yaptıklarının uygunsuz olduğu söylendiğinde ise: en ufak bir pişmanlık veya üzüntü belirtisi göstermemişler bile.
Nargilenin içine canlı balık koyan insafsızları gördünüz mü?
Allah bunların cezasını versin inşallah.
Bunların yaptıkları hayvan sömürüsüdür, ayıptır, günahtır.
İnsanlık gerçekten ölmüş ya... :( :(

0|1
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Hayvanlar Allah ın sessiz kullarıdır.. Bunun bilincinde olarak ve vicdanımızla hareket etmeliyiZ. Hayvanlara eziyet eden insanlarda insan sevgisininde olmadığını düşünüyorum. O insanlar yeryüzünün en tehlikeli varlıkları..

0|1
    0|0
    • 3ay

Kesinlikle öyle bende buna inanıyorum ve sizin dediklerinizi her fırsatta bende söylüyorum ama bu ciğeri 5 para etmez insanlar yüzünden; bunların para hırsları yüzünden Dünya yaşanmaz hale geliyor.

• 3ay

Ve bu konuya dikkat çektiğiniz içinde ayrıca teşekkür ediyorum. En azından burdan gören insanlarda o mekanı tercih etmez ve duyarlı olurlar bu konuya ilgili..

• 3ay

Teşekkür ederim amacım da bu zaten. Böyle vicdan ve insaf yoksunlarına prim vermemeli...
      Hassas olduğum bir konu yani 5 yaşından beri akvaryum hobisiyle en güzel şekilde uğraşıyorum balıklar vazgeçilmezimdir benim. Onlara böyle eziyet edilmesine ve kullanılmasına da karşıyım sonuna kadar.

En İyi Erkek Görüşü

• Hayvanlara acımayana acımamalı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya cidden anlamiyorum bu insanlari nasil bu kadar bencil dusuncesiz olabiliyolar. Baligin yasayan bir varlik oldugundan haberdar degiller sanirim yoksa bunun bir aciklamasi olamaz.

0|1
    0|0
    • 3ay

Ya sorma yaaaaa bende akvaryum hobisiyle uğraşıyorum tam 5 6 yaşından beri. Ve nasıl besliyorum bir bilsen varya. Rahat etsinler diye hacimlerini geniş tutuyorum, 2 günde bir dip çekimi yapıyorum temiz olsun diye, 10 12 çeşit yem kullanıyorum güzel beslensin mutlu olsunlar diye hatta onlara dostum diye hitap edip konuşuyorum. Sorumluluk sahibiyim yani bu konuda canlı yani CANLI!
      Deli oldum bunu görünce çok kızdım.
      Deli oldum

• Allah yaptiklarimizin karsiligini verecek 😳😳

1|1
    0|0
  • Acayip derecede saçma düşüncesiz bişey

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ayrı bir haznede yer alıyordur onlar

0|1
    0|0
    • 3ay

Videoyu izledim öyle bir şey gözükmüyor ki öyle bir şey olsa dahi balıkları nargile haznesi içine tıkamaz kimse. Yani bu bahane olamaz!
      Empati yapılırsa çok kolay bunun uygunsuz olduğunu anlamak...

• 3ay

Uygunsuz tabiki. Doğru bulmuyorum zaten

• 3ay

Tabii ki uygunsuz ya hayvanları sen para için bu hale sokamazsın yani. Balık beslemek ayrı böyle işkence etmek ayrı. Onun da canı var Allah aşkına yani bizim canımız neyse onun ki de odur. Canın büyüğü küçüğü olmaz.

• Balik yasamaz ölür bu haber yalandir karbon mon oksit zehirlenmesi yasar ve 1 saat dolmadan o baliklar ölür

0|1
    0|0
  • işte insanoğlu böyle adi bir ırk

0|1
    0|0
  • Huqqa'yı hiç duymadınmı sen 😂😂😂😂

0|1
    0|1
  • İnsanlar gerçekten bu kadar düştümü?

0|1
    0|0
    • 3ay

Bu lanet paranın esiri ve kölesi olunca düşer tabii böyle karaktersiz insanlar. Para için balığı canlı halde nargile süsü olarak kullanırlar böyle.

• 3ay

Vicdan yok.

• Zaten yiyosun nolcak

0|0
    0|2
    • 3ay

Size diyecek laf bulamıyorum. Söylediğinizi bir daha düşünün bence. Yiyoruz diye eziyet mi çektirmek lazım?

Yükleniyor...