Erkeklerle kızlar yakın arkadaş olabilir mi?

Merhaba arkadaşlar ben konuya şöyle giriyim kendimi çok asiri beğenmem ama çevremdeki herkes güzel olduğumu söyler konuya neden burdan girdim çünkü bazen keşke güzel olmasaydim diyorum :( bu hayatta hangi erkeğe kardeşim gözüyle baktiysam hepsi benden hoşlandigini itiraf etti ve bu durum cok canimi sıkıyor çevreme bakiyorum kiz erkek çok yakin arkadaş lar birbirlerine her konuda destek oluyorlar zaman geciriyorlar cidden hep imrediyorum peki sorun bende mi yoksa erkeklerde miii?

0|1
12|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım sorun erkeklerde. Aslında bir diğer neden de niyetlerin daha ilk başt açıkça belirtilmemesidir.
    şu an çok güzel giden bir arkadaşlığım var. GErçekten arkadaşız. Buna inanıyorum. Hem de oldukça samimi ve üvenilir bir arkadaşlığımız var.

Ama ne yazık ki erkeklerin %95i arkadaşlığa gelemiyor. Hemen sapıtıyorlar.

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet doğru söylüyorsun :/

En İyi Kız Görüşü

• Ya tabi ki olabilir şu tabular ne zaman yıkılacak merak ediyorum

1|2
    0|0
    • 3ay

Tabutla alakasi yok bende olabilir gözüyle bakiyorum ama erkekler hep farklı düşünüyor ya da bana öyle denk geliyor

Erkekler Ne Diyor 17

• Sprite reklamı vardı YouTube'dan izleyebilirsin. Erkekler kızlarla arkadaş olamaz falan gibisinden bir şeydi. Katılıyorum. Videoyu izle, anlayacaksın. :D

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum nadir oluyor bu durum fazla yakınlaşınca bir şeyler oluyor illa ama bir kız arkadaşım var bana böyle değişik geliyor ne kadar yakınlaşırsak yakınlaşalım hoşlanamıyorum aşık olma anlamında üstelik göğüsleri de büyük

0|0
    0|0
    • 3ay

Atatürk ve Hitler?

• 3ay

@Kayıkçınınküreği Önemli olan ne kadar güçlü olduğu değil önemli olan her şeyi yapabilecek olmaları yani öleceklerini bilseler bile savaşırlar ittifak için ayrıca Çinin sınırsız ordusu ve Kuzey Kore nin silah gücü tüm dünyayı ele geçirebilir

• 3ay

Çin ve Kuzey Kore konusunda katılıyorum

• Biri gay diğeri lez olursa olur

0|0
    0|0
  • Keşke güzel olmasam derken ego sezdim biraz galiba...
    Yıllardır yakın olduğum kız arkadaşım var ve cinsel yönden hiç yaklaşmadım ona? Olay karakter meselesi ya kardeşim gibi gördükten sonra sorun olmuyor bence

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya egoyla alakasi yok sadece artik kardeşim dediğim insanlar bana o gözle bakmasindan yoruldum:(

• 3ay

Ops seninki çok farklı bir dünya ya. Zor valla işin davranışlarına dikkat et derim o zaman. Herkesi kendin gibi sanıpta samimi mi davranıyorsun acaba?

• 3ay

Evet öyle sanirim insanlarin niyetini anlayamıyorum

• Sorun erkeklerde :D Erkekler görsel düşünürler. Kız güzelse "önce kanka ayağıyla yaklaşır" sonra sonra "ya benim gönlüm kaydı sana" ile konuyu bağlar. olmazsa yavaştan kaybolurlar ortamdan.

0|0
    0|0
  • olabilir bence örnekleride vardır bence bence asıl sorun kişiler nerde ne diyeceğini bilmiyor o yüzden bu duruma geliyorlar

0|0
    0|0
  • Mesafe her zaman iyidir. Ne haddi aşan olur ne canını sıkan.

1|0
    0|0
    • 3ay

Oda farklı bir mantik ama insan bir dost ihtiyacı hep oluyor

• Tabiki olabilir ancak yaş farkı olursa daha iyi olabilir

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Bence olamaz çok çok çok çok zor. Belki bir ihtimal...

0|0
    0|0
  • Aradaki ince çizgiyi koruyabildikten sonra gayet yakın arkadaşlıklar oluyor.

0|0
    0|0
  • Sana hep ynalış kişiler denk gelmiş :(

0|0
    0|0
    • 3ay

Olabilir :/

• 3ay

İste gerçek arkadaşlık evlenincede hic bir sekildede bozulmaz yani önemli olan iyi anlaşmak değil :)

• 3ay

Ya evleniyo sonucta arkadaş kalmak istesende şartlar izin vermıyor :)

• çok çok çok az bir olasılık

0|0
    0|0
  • Erkekler pek arkadaş gözüyle bakmaz.

0|0
    0|0
  • Günah ayıp ayıp tü sana. Erkek 10 yıldır su içmemiş deve gibidir suyu gordumu 10 yıllık depolar

0|0
    0|1
  • erkek kiz yakin arkadas olamaz

0|0
    0|0
  • Ya benim en yakın arkadaşlarım hep kızlar oldu. Ve çok net olabiliyor. Tabi otokontrolu iki taragında iyiyse.. İster istemez kazayla veya mecburen farklı anlar yaşanıyor bu anlarda niyet belli oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Onlardan da sonraları oluyordur canım erkeğe yakın durunca ister istemez biseyler olur tahrik falan olurlar sonuçta sen bayan o erkek yakın arkadaş olunursa böyle şeyler olur

0|1
    0|0
    • 3ay

Doğru söylüyorsun canimda bende hic Abim yok mesela onlari Abim gibi görüyorum ve bana başka bir gözle baktiklarini anlayinca bir hayal kirikligi oluyor :/

• 3ay

O zaman baştan konusacaksin bu durumu ve Abİ hatiben konuş ki kötü niyete yonelmesinler

• Kankanın sonu hüsran

0|0
    0|0
  • Belki de davranışlarını değiştirmelisin. Biraz daha onlar gibi davran. Herkesin seveceği narin, güzel bir kızdan farklı ol. Ben öyleyim, tüm erkekler bana bacım gözüyle bakarlar... Tabii, bu benim güzel olmadığımdan da olabilir. Ama eminim davranışların da büyük bir etkisi var. Çok kibar davranma, mesafeli ol ama onlara da samimi davran. Niyetinin sadece arkadaş kalmak olduğunu her seferinde belirt... Umarım işine yarar :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Hahhhah tesekkur ederim yorumun için evet kibar davraniyorum istemsizce ahh keşke banada bacım gözüyle baksalar :D

• 3ay

Hahhhah yok emin ol boyle olmasindanda oyle olmasi daha iyidir yaaaa haline sukret bence bide güzel olmadigindsn değilde dediğin gibi nazik yaasmadigindan olabilir bu arada Önerilerini denicemm 😂

• 3ay

Nazik olmak güzeldir bundan vaz geçme :D Sadece arkadaş olmak istediğin erkeklere karşı nazikten uzak bir şekilde samimi davranman yeterli olacaktır :D Hah bir de yemek yemeyi sevdiğini belirtmekte sakınca görme. Aç olduğunda açım de uykun varsa uykum var de tuvalete gitmen gerekiyorsa ben bir tuvalete gidiyorum falan de :D Senin de bir insan olduğunu onlara hatırlat, belki de böylece seni hayallerindeki kız olarak düşünmeyeceklerdir :D

• Üye olurken yaşımı yanlış yazdığım için öncelikle bunu söylüyorum 20 yaşındayım aynı beşikde bile resmim olan bir arkadaşım var ne okul hayatımızda nede başka türlü hiç ayrılmadık evet erkekden arkadaş olur hatta bir bayana göre erkekden daha iyi arkadaş olur

0|0
    0|0
    • 3ay

Çok sanslisin böylesi zor denk geliyor yani kiymetini bil

• 3ay

Aynen öyle. Canımdan bir parçadır kendisi iyi ki var

• Ben ateşle barut yanyana durmaz diyordum. Çevrendekilerde de illlaki hoşlanan taraf kızdır ve itraf edemiyordur

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • olunabilir tabiki

0|1
    0|0
  • Arkadas çevrende bence

0|0
    0|0
  • Tabi olur neden olmasın?

0|0
    0|0
  • Olar

0|0
    0|0
  • O kız erkek arkadaşların da genelde birinden biri diğerinden hoşlanıyor. Ben karşıyım kız erkek arkadaşlığına. Benim de vardı erkek arkadaşlarım adam gibi sohbetleri olmuyor yakın olunca ya senden hoşlanıyolar ya da cinsellik konuşuyorlar

0|0
    0|0
    • 3ay

Doğru geneli boyle ama çok güzel arkadaşlarda var cevremde resmen kardeş gibiler niye benimde boyle arkadasim yok diye üzülüyorum :/

• 3ay

Boşver emin ol kızlar daha iyi bence senin iyi bii kız dostun olmamış erkekler kardeş mardeş olmuyo emin ol

Yükleniyor...