Beyler bayanlar annem tutturdu görücüte gidelim?

beyler bayanlar merhaba yaşım 24 annem tutturdu görücüye gidelim diye kızda babamın dayısının kızı kızla samimiliğim yok merhaba merhaba o kadar zaten babamın dayısıylada samimiyetim pek yok kızın babası kız 4 yaşındayken ölmüş dayısını babası gibi seviyor şimdi ben gitsem ne yapıcam deneyimi olanlar var mı bu konuda. nede olsa akraba ben utanırım şimdi akraba olduğundan ne yapıcam bilmiyorum. sevgilim vardı bir kaç ay önce ayrıldık. kızında zaten kessinlikle sevgilisi yok

Güncellemeler:
3ay pardon kız babamın dayısının kızının kızı

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tecrübem yok veya bir tanıdığımdan Bilgim de yok bu konuyla ilgili çok birşey söyleyemeyeceğim o yüzden ama akraban gibi düşünme İnternet'te tanıştığın buluşup konuşacağın biri gibi düşün çekingen olma bence sıcak kanlı normal arkadaşınla Nasıl konuşuyorsan sıcak kanlı dediğim de öyle çok samimi olma sıcak kanlıdan kastım Güler yüzlü kısa kibar hoş cevap ver konuşmaktan da çekinme anlamında kızı iyi gözlemle anladığın kadarıyla sende olabilir gözüyle bakıyorsun çok gözlem yap

0|0
    0|0
    • 3ay

çekineceğim tek taraf var şimdi kızın annesini tanıyorsun. kız hayır derse yine bn bu kızı görücem ben bu aklıma geldikçe utanırım. tek korkum o kız baya güzel yalan yok. hatta faceden fake hesap açıp öğrendim sevgilisi olup olmadığını olmasını bn isterim ama kızı bilmem

• 3ay

anladım :) benim eski sevgilimle ayrıldık. zaten ilişkimizin fazla gitmeyeceğide belliydi. ama işte ben bu kızdan hoşlanıyodum ama işte fazla samimi olmadığımızdan konuşamıyordum bir türlü. yoksa kız ne iş yaptığıma kadar biliyor hangi lisede okuduğumu hangi üniversitede okuduğumu bile bilir ama samimi değiliz işte. geçenlerde babaanemlerdeydim kız annesiyle birlikte geldi babannemi görmeye geldiler. kıza bişey diyemedim. işte o günden beri bir kıza sempatim var

• 3ay

ha bide geçenlerde bize geldiler. kıza geldiğinde bir hoşgeldin dedim başka konuşamadım evde annemler olduğundan yoksa numarasını çoktan almıştım ama işte olmadı

• Git tanis ama eski sevgilini hala unutamamissan yapma

0|0
    0|0
    • 3ay

kız tanıyo bni zaten ama ne diyim samimi değiliz bide bnden 2 yaş lüçük

• 3ay

o konuıda değil bn hayatım boyunca ailemin yanında bir kızla konuşmamış adamım. prensip meselesi annemin babamın yanında konuşamam sıkıntım o bide çat kapı kızın evine gitmicez heralde ilk defa gidecemiz içi hiçbişeyden haberim yok

• 3ay

Kizla disarda bir kafede falan oturup konusun kizin telefon numarasini istesen bulursun yani

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...