Küstüğüm arkadaşımla barıştığıma pişmanım olmak üzereyim mesafe koymalı mıyım yeniden?

Okuldayken kırgın ve kızgın olmama rağmen o zeytin dalı uzatınca barışmış bulundum. Sonra hep mesafeliydim ama. Okul bitince arayıp sormaya başladı bir süre sonra. Ben de onun söz nişan ve nikahına gittim. Farklı şehirde yaşıyor o kadar yol gitmeme rağmen bir karşılayan dahi olmadı. Zaten kendimden ne zaman ödün versem patavatsızca davranırdı. Eşi ondan da patavatsız. Her gittiğimde bana birini ayarlamaya çalıştılar ama dalga geçer gibi tavırla istemediğimi söylememe rağmen. Ben tanışmak istemiyorum dedikçe eşi sitemle karışık iğneleyici konuştu. Bir de senin iyilığini düşünüyoruz diyorlar iyice çıldırıyorum. Yahu nikahtan sonra oturduğumuz yerde 3 saat bunu konuştular ya!

0|0

En İyi Kız Görüşü

• görüşmek zorunda değilsin ama bu da barış için de engel değil. affet kırgın kalmadı ama samimi de olma..

1|0
    0|0
    • Ya işte sorun da bu ona biraz adım atınca benim nasıl hissetçeğimi düşünmeden gereksiz ve faydasız iyilik yapmaya çalışıyor. Ama en ufak bir eleştiriye bile tahammül edemez. Sinirlenince gözü birşey görmez

• boşveer uzak dur kafan rahat etsin

Erkekler Ne Diyor 4

• Başka birinin hayatına müdahale etme hakkını kendisinde gören insanlardan uzak durmak gerekir. Sana tavsiyem o tayfayı hayatından çıkar. Boşu boşuna ne başağrısı çekiyorsun ki? İnsanların çoğu başkaları üzerinden kendi egolarını tatmin etmeyi severler. Bunu yaparken de vay biz senin iyiliğini düşünüyoruz ayaklarına yatarlar. Sabırlıymışsın ki 3 saat dinlemişsin. Dinleme bir daha ki sefere. Çıkar hayatından öyle insanları.

1|0
    0|0
    • Çok doğru dediniz. Tamam belki kötü insanlar değiller ama benim az çok huyumu bile bile benim fikirlerime saygı duymadan gereksiz iyilik yapmanın hiç anlamı yok. Bir de o kişiyi alır evine geliriz gibi dalga vari bir üslupla! Zaten düğünlerine de gitmiycem şanslarını kaybettiler. Zaten şimdiden kocamköylü oldu.

• koy :D

0|0
    0|0
  • Takma kafanı yaşa 😉

0|0
    0|0
  • Küsme, mesafe koy. Birden eskisi kadar samimi olmaya bakma

1|0
    0|0
    • Ya zaten farklı şehirlerdeyiz. o kadar yol gittikten sonra kafamı şişirdiler yok yere.

• Mesafeli olursan onlar seni arar, sen takma böyle şeyleri

• Teşekkürler takmamaya çalışıcam

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...