Kardeşini öldüren abiyi buna yapmaya iten şey ne sizce, kişiliği mi, biz (toplum) mi, ne?

Kardeşi habersiz telefon kullandığından ve şifresini vermediğinden tahta ve demir sopayla dövüp sonrasında su dökerek elektrik vermiş.
Yine saçma sapan bir nedenden bir kadın öldürülüyor, farkında olmadan güldüğümüz/yaptığımız en küçük yetişkin içerikli espriler (!) bu tür bir anlayışa kaunak oluyor ve gözümüzde normalleşmesime neden oluyor sadece. O kadının ölümü sadecr abisinden değil, bizden de dolayı

Güncellemeler:
3ay ilerihaber. org/icerik/abisi-tarafindan-katledilen-amine-icin-kadinlar-harekete-gecti-57990. html m.haberturk.com/.../1278172-iskenceyle-katledildim-beni-unutturmayin

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sendrom yaşayanlardan biriymiş abisi. Eğer normal bir öldürme olsa bıçakla falan olur. Elektrik falan tamamen beyin hücreleri ölmüş insan davranışı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oha artık bunlar nasıl insan aklım almıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• haberi kaynağı ile verirmisiniz.

0|0
    0|0
  • Psikolojisi bozuktur. Ben birini öldürecek olsam öyle canavarlık yapmam. Tek seferde işimi bitiririm. Hastadır o😁

0|0
    0|1
  • Oha hahaha 😂

0|0
    2|2
    • Komik bir durum yok ortada keşke okusanız

• 3ay

Inan bana bazi kadinlar öyle bir hakk ediyorki👊👊👋bunu. evet insanim😂

• 3ay

İnsan mısın sen mk?

• ülke, ülke değil dingonun ahırı

0|0
    0|0
  • Bela okuyorum cidden

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...