Arkadaşlar hitabetimi geliştirmek için ne yapabilirim acaba bir öneriniz var mı?

Kendimi yeterince ifade edemediğimi düşünüyorum bu durumdan çok yoruldum tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• Imam hatip oku 😂 işin espirisi imam hatip mezunuyum. Hitabet Dersimiz vardı. 1 yıl ders almıştık bizler.
    Halk eğitime git Diksiyon dersi al

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kitap okumak faydalı olacaktır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Uluslararasi bir egitim kurulusu var. burada muhendislikten, tipa, guzel ve etkili konusmaktan, gastronomiye kadar her turlu egitim veriliyor. Eger sertifika istersen ucretli ancak cok yuksek bir meblag degil. Sertifikasiz istersen tum egitimler ucretsiz ve egitimi veren insanlar profesorler. Ben 2 tane California univ. meslegimle alakali sertifika aldim. Turkiye'den de hangi universitelerin olduguna baktigimda koc universitesinin etkili konusma basligina denk gelmistim...
    Dilersen bu konuda bir arastirma yapmani oneririm. Seetifika istemedikten sonra ucretsiz...

0|0
    0|0
  • Kendini açıklayamamak bir içgüdüsel özgüvensizlik sorunudur.
    Hitap şekli daha çok sizin iç karakterinizi dışa vurur.
    Resmiyette ise kalıplaşmış sözleri kullanablirsiniz.

1|0
    0|0
  • Topluluga hitap eder gibi , sesli konusma yap

1|0
    0|0
  • Aklına ilk geleni söyleme

1|0
    0|0
  • Kendini kasma rahat davran karşındakide senin gibi insan evladı kimse kimseyi yemez relaks ol gerisi gelir

1|0
    0|0
  • Dersleri var kurslara git CDleri al. Adolf Hitler gibi olursun

1|0
    0|0
  • Bol bol kitap oku

1|0
    0|0
  • sosyalleş biraz

1|0
    0|0
  • İlgili bir hocadan diksiyon dersinin faydasını görmüştüm ders ortamı da önemli bu konuda

1|0
    0|0
    • Siz ders aldınız mı hocam nasıl peki faydalı mi

• Evet polis okulundayken halk eğitimden gelen bir hocamız oldukça güzel dersler vermişti bize biraz ortam da kendimizi geliştirmeye müsait olunca oldukça faydalı olmuştu izne gittiğimde bir tanıdığım konuşmayla alakalı eğitim alıp almadığımı sormuştu

• Sinirlenen bir insanin hitabet şekli çok rahat belli olur yani ortaya cikar 😃

1|0
    0|0
  • Çok basit, sana özel kurs vereceğim hemde bedava!

1|0
    0|0
    • Nasıl olacakmış bu

• Çok teşekkür ederim ya önerilerini uygulayacam ise yarayacağına inanıyorum

• Önemli değil. :)

• Aynanın karşısına geçip konuşmak.

1|0
    0|0
  • Cafelerde takil knk

1|0
    0|0
  • Ayna karşısında konuş

1|0
    0|0
  • Tayyip erdoğan'ın miting konuşmalarını dinle

1|0
    0|0
  • Kitap oku.

1|0
    0|0
  • Ben de senin gibiyim. önce sosyal olmak lazım😉

1|0
    0|0
  • kitap oku

1|0
    0|0
  • Hitabet kelimelerinin nerelerde kullıldığıını öğrenerek başlayabillirsin hocam

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Diksiyon dersi al canım

1|0
    0|0
Yükleniyor...