KÖPEĞİM SÜREKLİ HAVLIYOR NE YAPMALIYIM?

Yemeğini yiyor tuvalete çıkıyor 1 aydan beridir her akşam belli bir saatten sonra havlamaya başlıyor apartmanda yaşıyor benı sinir hastası etti bu köpek barinaga vericem cidden kendi evladım gibi vermek istemiyorum ama beni buna mecbur bırakıyor cidden sinir hastası etti beni

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle lütfen barınak konusunu kafandan çıkart. Senin evladın gibiyse kim bilir o senin için neler hissediyordur... Onu barınağa terk etmen ölümüne bile sebep olabilir. Ben böyle bir hata yapmıştım şütfen sen yapma 😣
    Asıl soruna gelince, benim ikinci köpeğim golden cinsiydi. Biz de küçük bir apartman dairesinde yaşıyoruz aslında bu tür büyük ırk köpekler daire hayatına uygun değil ama yine de çözümleri var. Köpeğinin belirli bir cinsi var mı? Ve gece kapıyı üstüne kapatıyor musun? Yani örneğin salona gitmesini istemiyorsanız

0|0
    0|0
    • Golden cinsı köpek küçükken ev içinde baktım belli bir zaman sonra bebeğimiz oldu balkona özel yer yaptık ona hiç sesi çıkmadı hatta ordan başka bir yerde yatmiyor ama şu son zamanlarda belli bir saatten sonra havlaması beni şey ediyor resmen

• Bebekle oynuyorlar zaten 18 aylık şu an ama 3 saat dolaştırıp baya yürümesine rağmen eve gelip havladığını bilirim yemek beğenmeyip mamaya iktirdigini bilirim

• O zaman bir sıkıntısı mutlaka var ama bunu çözebilmek için bir eğitmene başvurabilirsiniz, zaten buradan sadece olasılıkları konuşabiliriz kimse köpeği görmeden doğru bir şey söyleyemez 😐 Benim tek diyeceğim barınağa vermeyin, mutlaka çözülür

En İyi Erkek Görüşü

• dolaştırmıyormusun enerjisini harcaması lazım yor köpegi koştur her gün kolay degil ben hergun 5 te koşturuyorum 8-9 kilometre beraber hem uslu duruyor hemde spor hangi cins senın ki ?

0|0
    0|0
    • Golden cinsi fakat 3 saat çıkardığım zamanlarda da eve gelince havlıyor

Kızlar Ne Diyor 3

• Cinsi ne hangi saatlerde havlıyor. Ve kopegini barınaga vermeyi nasil dusunursun. Benimki havlayınca yanına gidiyordum susuyordu hemen. Onume yatırıp boyun kısmını oksayıp bir 10dk sevincede bir daha havlamıyordu. Ilgilenmeyi dene biraz.

0|0
    0|0
    • Daha fazlasını istiyçek ben yatıcam mı onunla mı ilgilenirim bana yapıyor resmen hayvan

• Köpek bu havlar

0|0
    0|0
  • Veterinere götür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...