İnsanlar neden birbirlerine kötü davranır?

Neyi paylaşamıyorlar anlamıyorum neden kendi fikirlerine uymayan şeyleri mesela aşağılayıcı bir tavırla eleştiriyorlar be yapabiliriz bu konuda mesela ben saçımı atıyorum maviye boyatsam biri gelip diyecek ki tipr bak şunun çok tanık oldum ben belki kendimden memnun değilim ve bu yüzden değişiklik istiyorum ya da ne biliym bunun gibi şeyler kısacası insanlar neden anlayışlı değil?

0|1
54

En İyi Erkek Görüşü

• Ayıp ediyorlar terbiyesizler

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kıskanç insanlar böyledir. Yda kendini bir B. O. K sanıyordur ve sandığı gibi bir B. O. K. T. U. R

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• yavşaklıktan kaynaklanıyor

0|0
    0|0
  • Ego esiri olmuşlar

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende bu yüzden insanlardan soğudum. Herkes aynı şeyi düşünmek zorunda değil. Ama çoğu insan onlar gibi düşünmedikleri için küçük görüyorlar. Hatta aşağılama derecesine ulaşan bile var. Çoğunda kendini üstün görme durumu var. Hep bencilliklerinden, saygısızlıklarından ve kendilerini üstün görmelerinden kaynaklanıyor.

0|0
    0|0
    • Evet ben uzun zamandır bu yüzden arkadaş edinmekten çekiniyorum hep aynı şey oluyor çünkü insanlar çok garip ve brni çok rahatsız ediyor bu. Fikirlerine ters düşen insanlara öyle davranıyorlar ki resmen evden çıkasım gelmiyor tabi bu yüzden asosyal oldum sadece 6da evden çıkıyorum bir saat yürüyorum o kadar dışarıda hiçbir aktivitem yok sadece bir köpeğim var evde bir de kedim var bahçede o kadar onlar tek arkadaşım

• bizimkiler evde beslememi istemiyorlar. eskiden kedilerim vardı. apartmanın bahçesinde bakardım. ama bazı bencil ve üstün zekalı komşularım yüzünden onlardan da oldum.

• Evet haklısın bizim de köpeğimiz vardı kapıma geldiler polisle yöneticiye şikayet etmişler köpeyi gördükleri gibi hani anlamadığım ev benim evim içinde yaşayanlar da ailem köpek de benim ailem size ne yani hiç takmadım uyarıyı bir kaç ay sonra köpeğimiz taşındj bizim evimizden abimle kalmaya başladı onun oğluydu zaten

• Kimse kimseyi önemsemiyor

0|0
    0|0
  • çunku cahıl bır anlayısla yetıstırıldıklerınden

0|0
    0|0
    • Evet annelerin sürekli pohpohlamadından kaynaklanıyor ama insan bilmeli diğer insanlardan üstün olmadığını

• herkes ben delisi çünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...