Annem beni bogdu elinden zor kurtuldum😔😢?

Sadece kardesime sus dedim oda sinirlendi elini duvara vurdu duvara degil buna vurcaksin dedi tuttu beni bogdu ilk kiziyim bide nefesim kesildi nasil boyle bir anne olur😢 psikolojim bozuldu agliyorum triplere bak dedi bide arkadaslar napsam ne etsem 19 yasindayim evlenmekten baska carem yok bana bir cikis yolu gosterin intihar edicem yoksa😢? lutfen?

0|0
13|11

En İyi Erkek Görüşü

• seni dovecek yha o guzel ananin sisko terli elleri iste sen ona kurban olacaksin :) o dayak yiyisine kurban olacaksin seveceksin dayagi anan o ondan ciktin degerini bileceksin dayagi yiyosan vardir bir bildigi

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Okul okumuyor musun? Sakın evliliği kaçmak için bir yol sayma hiç de hayırlı bir iş değil o ! Dilersen bana özelden mesaj atabilirsin.

1|0
    0|0
    • Baska carem yok okul okutmadilar lise bile okumdim bska ne yapim😢

• Teseķur ederim ama yapamam

• Sen bilirsin.

Erkekler Ne Diyor 10

• evlen kurtul

0|0
    0|0
  • Kaçç

0|0
    0|0
  • Hem gizlisin hem sanaldayız ne kadar doğru olduğunu bilemiyorum ama eğer doğruysa polise git. Evlenmek ya da intihar bir çözüm değil. Evlendiğin adamın seni koruyacağını nerden biliyorsun

0|0
    0|0
  • Yapıştıraydın tokadı.

0|0
    0|0
  • O vurdugunda sende vur hatta açik açik git mutfaga biçagi al bagira çagira ikisinide tehdit et sonra git kardeşine okkali bir tekme çek

0|0
    0|0
  • Babana şikayet et

0|0
    0|0
    • Babamda geldi iyi yapmissin dedi bide o tokat atti sence kime sikayet edim 😢

• İyi o zaman bende başka fikir yok

• Tesekkur edeirm

• Evden kaç

0|0
    0|0
  • Ne demek evlenmekten baska carem yok. pisman olacagin bisey yapma. kendi ayaklarinin uzerinde dur

0|0
    0|0
  • Hangi şehirdesin?

0|0
    0|0
  • Evlilik kurtuluş da aday var mı

0|0
    0|0
    • Adayda yok

• Hayir liseyi bile okumadim

• Ne yapmayı planlıyorsun elimden geldiğince destek olmak isterdim

Kızlar Ne Diyor 12

• Polise şikayet et. İş bul kaç evden

0|0
    0|0
  • Annenin psikolojisi bozuk sanırım. Hiçbir annenin isteyerek böyle bir şeyi yapacağını sanmıyorum. Annenin tedavi görmesi lazım. Normal değil bu yaptığı.

0|0
    0|0
    • Anneme sen anne degilsin dedim oda degilim zten yenimi anladin dedi normal degil zaten

• Tesekkur ederim en mntikli cevap buydu heralde😔

• Rica ederim. Dilerim hayatın düzelir.

• Kardesin senden kaç yaş kucuk evlatlık olma ihtimalin var mı? Ona da sana davrandığı gibi davraniyor mu? Evliliklerinin kaçıncı yılında dogün?

0|0
    0|0
    • Ilk cocugum evde dogmusum uveylik ihtimali bile yok kardesimde 3. Ccuk

• Allah yardımcınız olsun kardeşim. Hayatta her zaman başımıza kötü olaylar gelecektir. Şunu unutma gelecekte de hicbirsey mükemmel olmayacak çünkü allah sevdiği kulunu bela ve musibetlerle imtihan eder. Allaha yönel dua et. Çünkü tek kurtuluşun Allah-u teâlâda. Allah a isyan etme sukret. Hep kendinden daha kötüleri düşün. Sakın ama sakın intihar etmek gibi bir düşüncen olmasın. Bu dünya imtihan dünyası. Annen ve babana da beddua etme. Allahtan onları hidayete erdirmesini iste. Şüphesiz ki her zorlugun ardında bir kolaylık ferahlık vardır.

• Allah sabır versin yardımcın olsun istersen konuşalım özelden bunları

0|0
    0|0
  • Bunun icin evlenmeyi dusnme belki evlencegin adamda seni dovucek sakin intiharda etme nekadr gunah biliyomusun sen bu dunyadan inthar edip kurtulcagini saniyosun ama inthar edersen obur dunyada cehenneme gidersin mesaj at konusalim canm senle

0|0
    0|0
  • üniversite okumuyormusun

0|0
    0|0
  • benimle konuşmak istermisin? :)

0|0
    0|0
  • Evlen

0|0
    0|0
  • Anne doverde severse takma

0|0
    0|0
  • Oku başka şehirde

0|0
    0|0
  • Annen o senin takma kafana

0|0
    1|0
  • Sakin ol ilk önce? ilk kez mi oluyor belkide istemeyerek olmustur evet cok kötü bir durum ve annenin bunu yapmaya hakki yok ama belki oda pismandir

0|0
    0|0
    • Pisman felan degil kendime gelemiyorum sinirlerim alt ust oldu suratim sisti aglamaktna intihar etmekten baska carem yok

• bu hep mi böyledi?

• Evet ogullarini hep koruyorlar

Yükleniyor...