Bizim insanımız neden birlikteliği kabullenemiyor?

Neden herkes binbir türlü ayrım peşinde? neden bizim insanımız iyinin içinden bile sırf karşıt görüşlü diye kötülük arayıp tartışma ortamı yaratmaya uğraşıyor?

Ne düşünüyorsunuz bu konuda çok mu zor farklı farklı görüşteki farklı farklı düşüncedeki ırktaki insanların bir arada yaşayabilmesi?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar ya birbirini kötüleyerek yükselir ya da birbirlerinin üstünden gecerek demisler. Baska birinin iyiligini isteyen iyi bir insandır. Iyi insan cok az gunumuzde.

0|0
    0|0
    • 3ay

Facebookta türkiyenin son durumu ile ilgili birlik beraberlik içeren paylaşımların altına bakıyorum herkes bir kıl tüy arıyor acaba ne desemde yaygara çıkarsam dercesine

En İyi Erkek Görüşü

• bence o ortamdaki çoğunluğun bazı insan gruplarını kendilerine düşman bellemeleri nesilden nesile aktarılmış ve bu böyle gitmiş ama aralarındada illaki bir iyi vardır ama öyle yapıcak bişi yok olmayınca olmuyo demekki beyinde bir devrim yapmak şart

0|0
    0|0
    • 3ay

Beyinde devrim yapılması en zoru zaten millet sürekli saflığı tercih ediyor

• 3ay

Kimsenin ne yaptığı ne ile ilgilendiği şöyle 1 gram bile umrumda olmuyor fakat bir başkasını ezmeye müdahale etmeye kalkışınca zoruma gidiyor açıkçası

• 3ay

aynen benimde öyle diyorum ya kimse eşit değil hakettiği yerde değil

Kızlar Ne Diyor 3

• Onlar bizim insanımız değil. Onlar beyinsiz. Onlar memnuniyetsiz.

0|0
    0|0
  • Cins cins

0|0
    0|0
  • derinlere inecek olursak.. geçmişten gelen bir şey bu.. atalarından torunlarına yadigar diyelim..

0|0
    0|0
    • 3ay

Sonu gelmiyor işte dünya batana kadar sürüp gideceği belli ama insanlar diretiyorda diretiyor çok garip

• 3ay

Evet sanırım haklısın tamamı ile özenticilik daha yüzünü görüp adını duymadığı karşı karşıya gelmediği insanlara sırf kulaktan duymalar yüzünden düşman damgası vurulabiliyor

• 3ay

kendimi güzel ifade etmişim ve sende beni çok güzel anlamışsın çok teşekkür ederim. bir başkası olsa hemen saldırıya geçiyor.. neye uğradığımı şaşırıyorum.. manyak çok valla..

Erkekler Ne Diyor 2

• Laikciyle Seriatciyi dusun nasil birlik icerisinde tutacaksin bunlari

0|0
    0|0
    • 3ay

o zaten ayrı bir dalga valla türlü türlü farklılık yöntemleri var :D

• 3ay

Fikirler ayrima dustugu surece Turkiyede birliktelik hayal. Bizim milletimizin karsit fikirlere tahammulu yok :)

• 3ay

vallaben kabulleniyorum her fikri saygı da duyuyorum ama o fikirler beni kabullenmiyor ÇD

• Zor malesef.
    Hayat zor; zorlaştıran da bizleriz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...