Benim siyasi görüşümün izahı var mı sizce? Hangi partilisiniz? Anketli?

Atatürk, Cumhuriyet aşığı biriyim. Has milliyetciyim koyusundan. Ama Türkcüler ve ülkücüler gibi tam düsünmüyom. Bunlardan dahada ateşyli milliyetciyim. Ama benim ilkim Atatürk ve Cumhuriyettir. Irkçi değilim. Ama kürytlere acayip kiynim vayr. ;) Benim normalde chpli olmam lazim. Ama bugünün chpsinden gicik aliyom. Chp milliyetci, laik olmali. Chpyi tutmam. Ama sadece chp onuncu yil marsini dinletir mitingte :) chpyi böyle yerlerde anlik severim. Mhpde güzel şarkilar var. Ama ondada onuncu yil marsi yok, birde mhpli ülkücü olanlar kyro yaa :-D bana göre değiller tam. Ama seviyom onlari yinede. Akp ise dindar olmama ragmen bir mitingte 7/24 allah, din, tekbir üstüne basa basa demesine rağmen, sıkılmama rağmen akpyi tutuyom. Tayyibi çok seviyorum :) benim izahim var mi sizce :-D Ama Tayyibi çok aşırı seviyom öyle böyle degil.

• AK PARTİ
    A seç
  • MHP
    B seç
  • CHP
    C seç
  • VATAN
    D seç
  • SP
    E seç
  • BBP
    F seç
  • DSP
    G seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Dindar degilim. :)
Tayyibi <3 RTE <3 YI cok seviyom :) Zaten hep ondan dolayı parti konusunda allak bullakım. Ama şuda bir gercekki Atatürk yaşasa Tayyibi severdi. ;) :) Tayyipten başka yabancilara haddini bildirecek baska kimse yok ;)

0|0
66

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...