İnsanları sıkmamak için ne yaparsınız?

İnsanları bunaltmamak için ne yaparsınız? Buna dikkat eder misiniz sıkmamak için? Peki neden insanlar bunalınca hemen karşındaki insandan soğuyor , sevmesine rağmen? Sorularıma lütfen sırayla cevap verelim tskler.

0|1
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• Birinci kimsenin işine karışmam.
    Hiç kimseyi kendime benzetmeye çalışmam.
    Hiç kimseyi istemediği bir şeyi yapması için zorlamam.
    Asla hiç kimseye şart koşmam, zaten şart koşanlara yol veririm hiç düşünmeden, ister anam bacım olsun!
    Beni bu halim ile beğenmeyenlerle zaten hiç muhatap olmam. Hiç kimseyle uyum sağlamaya çalışmam, sağlamaya çalışanlara da yol veririm. En son hayat hocalarımıza da direk siktiri çekerim, önce kendi şerefsizliklerini düzeltsinler derim.
    En azından yanımda kalan ben olduğum için kaldığını biliyorum
    Gerisi umrumda bile olmaz.

0|0
    0|1
    • Abicim sen hayati cozmussun

• Daha yolun başındayız:)

• 3ay

Teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• İnsanları bunaltmamak için onlari kendi dertlerimde boğmam genellikle onun hoşlanacağı konular hakkında konuşurun sürekli mesaj atmam vs neden soğuyor? Çünkü bir zaman sonra bir insanın çok üstüne düşününce misal benim gibi özgürlügüne düşkün bir insansa bunalır bunaltmamak lazım bizi :D sevsen bile bir insan çok ilgi gösterirse bunalıyorum.

0|0
    0|0
    • Bunalmak bir sebelmidir ki? Dertlerinj kime anlatcan o zaman

• Bir sebebtir tabikide dediğim özgürlüğüne düşkün insanlar bunalir bir zaman sonra. Dertlerimi ben genellikle ablama ve anneme anlatırım

Erkekler Ne Diyor 20

• Bunaltmamak icin sık sık konuşmam ve onun ilgi alanından konular açarım. Dikkat ederim tabi ki. Cunku ilk tanisirken bunaltarak kendisini sevdirmediginden bunalinca sevmesine ragmen soguyor bu kadar net.

1|1
    0|0
    • Cok acimasizca degilmi , sevgilisinden ayrilmak ya da arkadasiyla gorusmemek

• Kendim icin demedim sen demissin ya insan sevmesine ragmen bunalinca soguyor diye iste bu yuzden terk etmek bir sebebmidir dedim

• Bilmiyorum şimdiye kadar kimseyi bunaltmadım :) Ben bunalsamda karşımdaki insandan niye soğuyayım, mekanı terkederim en kötü ihtimal.

0|0
    0|0
  • Sıkılınca sevdiği insanları bir türlü anlayamıyorum. Eğer benden bunalıyorsa kendisi hiç konuşmaya çabalamayıp sürekli benden konu açmayı beklemesinden olur muhtemelen. Ve eğer bunu yapacak noktadaysa zaten ondan önce ben ondan bunalırım.
    Buna rağmen benden soğuyup gidiyorsa eğer helal olsun yani. O kadar çabalayan ben, hiçbir şey yapmayan o. Bu sebeplerden dolayı seven gidiyorsa zaten gitsin ya

0|0
    0|0
  • Az konuşurum

0|0
    0|0
  • insanlarla pek muhattap olmuyorum

0|0
    0|0
  • hiçbirşey yapmam sıkılacağı varsa sıkılır gider zaten umrumda da olmaz ama çok üstüne düşmem çok fazla ilgi göstermem herşey gereği kadar yapılmalı

0|0
    0|0
  • Muhabbet etmesini bilip ona da söz hakkı veririm. Buna dikkat ederim, bunalınca sevmesine rağmen soğumasını "insanlar" diye genelleyemezsin.

0|0
    0|0
  • Ya fazla konuşmamaya çalışıyorum ₺ Evet dikkat ediyorum ama kaç kez kaçırdım dozunu ₺ Hayır keşke beni sıksa herşey yapsa yine soğumam ben ₺ sorularına cevap verdim teşekkürler

0|0
    0|0
  • çok konuşmamak çok sık yanlarına gitmemek

0|0
    0|0
  • ben insanları üstlerine gidiyorum ama benim muabbetimde sıkılan insan görmedim. Zaten hafiif pelteğim bide ağaz yüz yapıyorum :D mıy mıy sorun olmuyor

0|0
    0|0
  • Erkek milleti kedi gibidir köşeye sıkıştı mi kedi gibi tirmalar rahat bırak yalnız ipini gevsetme ok..

0|0
    0|0
  • Karsidakinin ve benim ortak ilgi alanimiz varsa oda bunalmaz bende

0|0
    0|0
  • Hic ugrasamam isteyen gider

0|0
    0|0
  • samimi ve sıcak dostluklar kurarım fazla konuşmam

0|0
    0|0
  • Komik olmak genelde işe yarar

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • baktım oyle bırsey hıssettım ne yazıyorum nede arıyorum o arasa konusurum yazarsa yazarım

0|0
    0|0
  • Daha mantıklı ve az konuşurum

0|0
    0|0
  • eger sen böyleysen bana çok benziyorsun kendimi gördüm haha :D malesef hiç bir şey yapamıyorum

0|0
    0|0
  • fazla ilgilenmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Herşeye burnumu sokmam

0|1
    0|0
  • Her türlü mallığımı ortaya sererim :D İnsanları güldürmek beni mutlu ettiği için salak saçma şeyler yaparım :D Bugüne kadar benden sıkılan bir insan görmedim çok şükür :D

0|0
    0|0
  • Fazla konuşmam ama ne biliyim ben doğal biriyim kendimi kasmam akışına bırakırım. Bunaldıysa eninde sonunda bunalmayan biri çıkar ve beni her halimle sever :)

0|0
    0|0
  • Rahat bırakırım

0|0
    0|0
  • Cok fazla ilgi gostermem

0|0
    0|0
  • Sıkmam

0|0
    0|0
  • Ben çok sıkıyormusum