Arkadaşlar kendimi çok kötü hissediyorum.. Bir boşluğun içine düştüm sanki.. din ile alakalı.. Sizce neyapmalıyım?

Ben namaza 15 yaşında başladım.. Ve çok huzur vericiydi ilk zamanlad devamlı 5 vakit kılardım ama şu an 19 yaşındayım ve bu zamana kadar aksatdığım günlerde oldu ama şu 1 aydır kılmıyorum namaz.. Tek tük kılıyorum.. İçimde hiçbir duygu yok.. Tabiiki suçluluk duyuyorum ama yapmıyorum.. Nedeninide bilmiyorum.. Eskiden içim içimi yerdi ama artık kılmasam okadar kötü olmuyorum.. Ama boş içim sevinemiyorum huzursuzum ama kılamıyorum çok zor durumdayım.. Boşluktayım.. Dışardanda baskı var. Atatürkü sevdiğim için bazı insanlar benim dinime bağlı olmadığmı dile getiriyor.. Akp li değilim diye ben dinsizmiyim? Herkezin siyaseti kendine ama resmen uzaklaştırdılar böyle insanlar beni gibime geliyor.. Tabiiki partilere suç atmıyorum herkezin hayatı kendine.. Herkez kendi bacağından asılacak.. Ama işte boşluktayım ağlıcam artık.. Kapdırdım kendimi dünya hayatına.. İyi değilim. Aslında iyiyim gibime geliyor her istediğimde oluyor ama içimde mutsuzluk var. Hayatın anlamı hayatı yaşamak değildi benim için hiçbirzaman.. Din önemliydi ama boşluktayım :( yardımcı olanlardan Allah cc razı olsun😞😞😞😞

0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...