35 yasindayim hayatimda hic ise gitmedim?

Yasim 35 Vasifsiz falanda degilim. Uni mezunuyum hukuk okumustum ama o zamanlar galiba yil 99-2000 falandi daha ergenlik zamanlarimdaydim o zamanlarda biliyordum birsey olmayacagimi ama peder zorla gondermisti uniye. Simdi mezun olalali yillar oldu. O gun bugundur hic ise gitmedim hi isede girmedim. Ekonimok olarak aileye bagliyim ailem zengin sayilir muteahhitlik yapiyor babam insaat sirketimiz var yani para konusunda sikinti olmuyor. Herkeseyimi ailem aliyir tum masraflarimi ailem ustleniyor. Ailem vefat edene kadara boyle devam edicek evlenmeyi falanda dusunmuyorum o yuzden sorun yok. Onlar yaslandi tabi babam neredeyse 65-70 oldu annemde 60 i gecti en fazla bir 20 yil daha yasarlar oda enfazla ama belki 100 u gorur bizim ailede genetik dedeler falan hep 100 u gormus. Herneyse O zamana kadar benim icin boyle devam. Ondan sonrada bana kalan mirasla yoluma devam ederim. Hayat bana guzel. Siz sabahin gorunde kalip milletin agiz kokusunu cekerken ben keyfime bakicam.
Herbyse beyler durum boyle ama bu aralar soyle bir sorun peder habire bana laf ediyor. Tembel falan diyor birde sirf evde bos bos oturmama sinir oldugu icin bana is aramaya baslamis olmadi gel benim yanimda calis diyor. Ben emekli olduktan sonra sen gecersin sirketin basina diyor hayurbdiyom dinlemiyor kufrediyor bagiriyor.35cyasina geldim ana babam hala bana bagiriyor durum boyle.
Bu durumdan nasil kurtulurum.

0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 13

Yükleniyor...