Kardeşim tehtid ediliyor ne yapıcaz?

Kardeşim melisa 9. sınıfa geçti.9 yıllık en yakın arkadaşıyla 3-4 gün önce ayrıldıkar çünkü melisanın hayatına karışıyor, müdahale ediyor başarılarını kıskanıyor, iftira atıyor, ona karşı güvensizlik duyuyordu. Ondan çok çekti ama bırakmadı melisa. o kız onu çok bıraktı ama melisa bırakmamıştı. sonunda kızın boğazına kadar geldi bir iftiradan sonra da ayrıldılar bıraktılar. bugün o kız mesaj attı barışmak istedi ağladı yalvardı ses kayıtları bilmem ne. cevapları da kardeşimle birlikte yazıyoruz. barışmak istemediğini hayatını kötü etkilediğini yazdık cevaben. istemediğini yazdık. en sonunda kız yalvardı bana istediğin zaman ulaşabilirsin melisa seni seviyorum duygu sömürüsü yapıp engelledi mesaj atmadan duramıyormuş hanımefendi.
sonra melisa yaren diye bir kızla snapleşmiş, sözde yaren iyi anlaşmadığı arkasından konuştuğu bir kızmış. yaren melisanın arkadaşına söylemiş melisa bana snap atıyor diye. kız da engeli açtı şunları yazdı:
"melisa o yalvarışlarımı geri alıyorum Allah uzun ömür versin gtüne sok o snapleri senden nefret ediyorum o gittiğin okulda rahat edemiceksin bütün arkam orda en ufak harekinde hayatını karartırım. yedim seni dur sen sırlarını da herkese anlatıcam rezil edicem"
bunu yazmış tehtid etmiş kızı. zaten gitmek istediği okulu melisa kazandı diye kendini yiyordu... ben şok oldum bunları görünce kızlar ne kadar vahşi olabiliyor diye. resmen tehtid etmiş. oysa melisa hep kavgalarında alttan alıyordu onu kötü bir şey yapmamış. sadece okul hayatımı mahvetmesin istedim abla diyip ağladı 1 saat önce falan. ne bu kızın amacı ya kardeşimin hayatını rezil etti bir de en yakın arkadaşı olacak sabah yalvarıyordu lütfen küsmeyelim diye şimdi tehditler savuruyor. lise 1. sınıfta önemlidir biliyosunuz, başına bela sarmasından korkuyorum. gidip konuşamam annesine de anlatmış yalan yanlış şeyler. ne yapıcaz çok sinirliyim şu an kardeşim hala odasında.. kim bilir ne yapıyor ah şu ergenler? Ne yapmam lazım kardeşime nasıl destek olucam? 😓

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Git döv ablacım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Kizin ailesiyle konuşmaktan başka careniz yok

0|0