Kadın düşmanı mısınız?

Ben öyleyim mesela. 15-16 yaşlarımdayken en çok istediğim şey bir sevgilim, bir kız arkadaşımın olmasıydı. Ama kızlar beni sevmiyordu hiç, yüz vermiyorlardı. Onun yerine saçma sapan insanlarla konuşuyorlardı gidip de. Ben de o zamandan beri tavır aldım kızlara karşı. 20 yaşındayım şimdi, sevgilim bir kere oldu onunla da bir şeyler yaşadık, ama anlaşamadık sonra. Çok rastgele oldu sanırım zaten. Şimdi de zaten yüz vermiyor hiçbirisi. Ben de bıktım artık. Düşmanım artık tüm kadınlara. Abuk subuk heriflere bakıyorlar, bana bakmıyorlar. Konuşmuyor etmiyorlar. Artık yolda kızın birisi yol bile sorsa tersleyeceğim.

Ne diyeyim işte. Doğru düzgün bir kız karşıma çıkmadı, bundan sonra da çıksa da umrumda değil. Kadın düşmanı olmadan gelseymişsin derim. Ben kararımı verdim.

Ondan sonra kalkarlar bazı kızlar feminizm naraları atarlar. Bence hepsini hakediyor kızlar. Okumasın, evde otursunlar hatta. Onların neyine? Saygılar.

Güncellemeler:
Şu Muallime hanıma hitaben yazıyorum. Zaten iyi bir yerdeyim. Ama kızların hepsi böyle. Geneli değil, hepsi benim için. Nasıl güveneyim ki durum böyleyken? İyi bir yerlerde sanki daha değişik kızlar mı varmış? Senin gibi kezbanlar vardır işte :)

0|0
33

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...