Kadın düşmanı mısınız?

Ben öyleyim mesela. 15-16 yaşlarımdayken en çok istediğim şey bir sevgilim, bir kız arkadaşımın olmasıydı. Ama kızlar beni sevmiyordu hiç, yüz vermiyorlardı. Onun yerine saçma sapan insanlarla konuşuyorlardı gidip de. Ben de o zamandan beri tavır aldım kızlara karşı. 20 yaşındayım şimdi, sevgilim bir kere oldu onunla da bir şeyler yaşadık, ama anlaşamadık sonra. Çok rastgele oldu sanırım zaten. Şimdi de zaten yüz vermiyor hiçbirisi. Ben de bıktım artık. Düşmanım artık tüm kadınlara. Abuk subuk heriflere bakıyorlar, bana bakmıyorlar. Konuşmuyor etmiyorlar. Artık yolda kızın birisi yol bile sorsa tersleyeceğim.

Ne diyeyim işte. Doğru düzgün bir kız karşıma çıkmadı, bundan sonra da çıksa da umrumda değil. Kadın düşmanı olmadan gelseymişsin derim. Ben kararımı verdim.

Ondan sonra kalkarlar bazı kızlar feminizm naraları atarlar. Bence hepsini hakediyor kızlar. Okumasın, evde otursunlar hatta. Onların neyine? Saygılar.

Güncellemeler:
3ay Şu Muallime hanıma hitaben yazıyorum. Zaten iyi bir yerdeyim. Ama kızların hepsi böyle. Geneli değil, hepsi benim için. Nasıl güveneyim ki durum böyleyken? İyi bir yerlerde sanki daha değişik kızlar mı varmış? Senin gibi kezbanlar vardır işte :)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen karı kızın peşinde koşacağına oturup çalışıp doğru düzgün bir yerlere gelseydin şimdi bu soruyu soruyor olmazdın.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın düşmanı değilim genele almamak lazım kötüleri olsada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• korktum yorum yazmaya terslersin diye

0|0
    0|0
  • Sizde eski çağda kalmış insanlar gibi kölelik yapın, başkalarının boyunduruguna girin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...