Kavgadan nasıl kaçılır başım belaya girsin istemiyorum?

şimdi ben bir tekel bayinde çalışıyorum orda bazı sarhoş oluyo içki alıp para vermem sonra veririm diyen veya dükkana gelip burda oturcam kalkmam diyen orda benim demirim var kalkıp vururum kavgadan korkmuyorum ama polisle başım belaya girer o işlerden çok korkuyorum nasıl kavga etmeden işeri çözerim?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşlarını topla bir güzel dövün bidaha dükkanın önünden geçemezler.. ama bişeye benzetin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sarhoş adamla iş çözmek gerçekten çok zordur. Bu adamlar gözleri korkmadığı sürece şekilli şukullu hareketler yaparlar. İnsan bir yere kadar tamam, eyvallah der ama dediğim gibi bir yere kadar. Tek kişi kalkmaktansa 2 kişi olmak daha yararlı olabilir. Çünkü tahmin edebiliyorum insanı ne kadar huzursuz edebileceğini.

0|0
    0|0
    • 3ay

öyle yani vurup indiririm orda benim demir var işte ama sonrası polisiydi onların tanıdıkları felan birsürü uğraş dur

• 3ay

Kesinlikle öyle olur ve işler daha da büyür. Nöbetçi eczanelere de çok gelirmiş böyle adamlar sonuçta kafaları da yerinde olmadığı için ne yapacaklarını ne diyecekleri de belli olmuyor. Dediğim gibi 2 kişi olmakta fayda var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Oturduğu koltuğa çivi çak :D

0|0
    0|0
  • Dostum benim haddim değil ama öyle yerde çalışıyorsan bela seni bulur her zaman kaçamazsın

0|0
    0|0
    • 3ay

aynen öyle kardeşim zor iş de işte mecbur

• arkana bakmadan kaç işte erkekliğin 10/9 u kaçmaktır demişler

0|0
    0|0
    • 3ay

dükkanı bırakıp nereye gidiyim öyle zaten gel kavga edelim diyen yok sorun çıkarıyolar

• 3ay

yandaki esnafları çağır sende zaten onlar esnaf kardeşliği diye yalnız bırakmamaları lazım seni

Yükleniyor...