Kızlar, Başka biri hakkımda yalan söyledim ne yapacağım?

X arkadaşım ile y arkadaşım hakkımda konuşmuştuk uzun zaman önce ve konuştuğumuz konu hakkında soru yöneltmiştim olmuş mudur olmamış mıdır? X arkadaşımda onaylar cinsten konuşmuştu. Uzun zaman sonra y arkadaşımla bu mevzu açıldı ve ben bizim konuştuğumuzu ve ortaya böyle bir soru çıktığını ve x arkadaşımın onaylar cinsten konuştuğunu söyledim. Ve soruyu benim değil onun ortaya attığını zannediyor fakat ben ortaya böyle soru işareti çıktığını söylemiştim. Yani kızı yanlış yönlendirmiş gibi oldum. Dedikodu yapmış oldum. Ve benim soruduğum soruyu o arkadaşım söylemiş gibi olduğu için yalan söylemiş gibi oldum. Ve ben kendimi o kadar kötü hissediyorum ki. Bir anda düşünmeden çıktı gitti ağzımdan ve engel olamadım. bu durum ilerde karşıma çıkıcak diye endişeleniyorum ne yapıcam bilmiyorum. Pişman olmayı bırakmam mı gerekiyor bilmiyorum. Gidip kıza" kızım o soruyu ben sordum." demem mi gerekiyor? Ki bunu söylemek istemiyorum. Ben bu konuyu konuşurken x arkadaşım böyle bir soru yöneltti demedim. Böyle bir soru işareti oluştu dedim. Off. Benim düşündüğüm şeyi başkası söylemiş gibi oldu yalan gibi oldu. Belkide yalan oldu. Bilmiyorum nasıl bu pişmanlıktan kurtulucam.

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

• deki ben böyle böyle dedim ama sanırım sen onun sorduğunu anladın soruyu ben sordum de

0|0
    0|0
Yükleniyor...