İdam sesleri yükseliyor milletten siz ne düşünüuorsunuz?

Halkta hükümette idama baya yakın siz ne düşünüyorsunuz? İdam gelmeli mi?
Bence idam gelmemeli müebbet hapis daha iyi bence daha çok çektirir adama.

0|0
5|16

En İyi Kız Görüşü

• Adaletin sadece isimden ibaret olduğu bir ülkede idamı tartışmak kadar saçma bir şey yok. Gelmemeli. Kurunun yanındaki yaşa yazık olur.

1|6
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İdam ettiğiniz birisi masumsa ileride beraat ederek adalet geç de olsa tecelli edebilir. Fakat birisini idam ettiğinizde eğer kişi masumsa ( iftira atılmışsa vs.) o kişiyi tekrar hayata döndüremezsiniz. Üstelik suçlu kişinin işlediklerinden ötürü en ağır cezayı almasını istiyorsak müebbet hapis cezası daha çok çektirir.

1|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gelmemeli..

0|4
    0|0
  • ne olursa olsun gelmemeli

0|4
    0|0
  • Gelsin

0|1
    1|6
    • Acaba, suçsuz yere emir aldığı için orada senin bir akraban abin eşin çocuğun olsaydı bunu söyleyebilir miydin? Tartışılır.
      İnsan olduğunuzu unutmayın.

• @tkarasuk birader seni etiket etmedim seni asalim diyince bir daha bak

• Tamamen yanlış anladın üstüne hakaret ediyorsun

• Evet gelsin idam

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Açıkçası hapis cezası verirler 2016 yılında idam kararı çıkartmak o kadar kolay değil dış devletler buna izin vermez Aponun yanına gönderirler gibi diğerlerini de

0|2
    0|0
  • Bu ülkede adalet zaten sadece bir bayan ismi iken, bir de idam gelirse hepten had safhaya ulaşacak
    Tam bir muhalif avı yaşanacak
    Sadece hakeden katiller teröristler filan değil tek suçu düşüncesini ifade etmek olan yazarlar filan da kurban gidecek

0|2
    0|0
  • İdam yasallaşsa, bile, şu an alınan askerlerin hiç biri idam edilemez. Göz altına alındıkları anda hangi yasalar varsa onlar ile yargılanacaklar.

0|2
    0|0
  • Önüne geleni asacakları için gelmesin diyorum kurunun yanında yaşı da yakarlar

1|3
    0|1
  • Gelmemeli. Dünyada imajımız baya zedelenir. Zaten laik, idam olmayan, cumhuriyet sahibi bir devlet olarak azcık saygımız var onuda kaybetmeyelim.

0|2
    0|0
  • Suçu kesinleşmişip sabit olduğuna karar verildiktikten sonra olabilir
    vatana ihanet - cinsel suçlara karışmış kişilerin idam edilmesinin hiç bir sorunu yoktur gözümde.

tecavüz edilip öldürülmelerini istemiyorum kadınlarımızın.

0|1
    0|1
  • Bu idam isteyen milleti zkinden asıp idam etmek gerekir. Şeye sürecek kadar akıl yok ama fikir bol.

1|1
    0|0
  • Adil dogru yargilama olmadigi surece idam gelmesi sonrasi da geri donusu olmayan bedellere de zemin hazirlayabilir...

0|1
    0|0
  • Koyun gibi insanımız daha birşey demiyorum ver önüne otu versin sütü

0|2
    0|0
  • Geri adım atmak olur. Yarın linç kültürü de alev alır. Sokak ortasında taşlamalar falan. Pozitif bilimlere sırtımızı yaslayalım, vasıfsız kalabalıklara değil.

0|2
    0|0
  • Teröristlere gelsin işte niye besleyelim

0|1
    0|0
  • Siz bu hükumetin idam kararları verebileceğine gerçekten inanıyor musunuz...

0|1
    0|0
  • vatan hainliğinin cezası idamdır nokta.

0|1
    1|1
  • Cok iyi olur ama kimi asacak? Maşalarimi

0|1
    1|1
  • Bence işkence yapilsin en guzeli

0|1
    0|1
Yükleniyor...