Sevemediğim adam BABAM !!! ?

merhaba arkadaslar bu bıtmeyen sorunlarımı daha fazla ıcıme atmayacagım.
babamın bır turlu benımle arası ıyı olmuyor hatta nefret eder.14 yasındada o... bu al kızını doktora götür demıstı anneme hatta kılo aldıgım ıcın bu hamıle demıstı
cıkmıyor aklımdan bu laflar sözler her gece basımı yastıga koyunca tekrar tekrar aklıma gelıyor unutamıyorum.
yolda gördüğü normal arkadasımdı oysa sadece bana gunaydn demek ıcın yanıma gelmıstı.
ama ben babamdaan 2 yıl cehennemı yasadım. yemek yemek ıcın oturdugum sofrada agza alınmayack küfürler neler neler.
arkadaslar aradan cok zaman gectı yıllar gectı hatta sımdı buyudum ama özguvensız umutsuz ve cok mutsuz bır sekılde.
asosyal bır ınsan oldum yıllarca okul cevre hıcbır arkadasımla konusmama ızın vermedı Şu an mal gıbı bır ınsanım sevmıyorum sevemıyorum bu adamı
ve yıllar sonra anladım al kızını doktora götür lafının anlamını anladıkca farkına vardıkca duvarlar ördüm kendıme...
ne yapmalıyım nasıl unutmalıyım gecmısı

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• Sana geçmişi unutturacak birilerine ihiyacın var sadık ve güvenilir birine

0|0
    0|1
    • olmuyor.
      topluma ayak uyduramıyorum ınsanlarla ıletısım kuramıyorum

• Kurmalısın, direnmelisin, istemelisin eğer çok istersen başarırsın

En İyi Kız Görüşü

• Çok üzüldüm :( Malesef insan ailesini seçemiyor. Peki annen nasıl davranıyor sana? Geçmişi artık boşver ( ne kadar zor oslada ) önüne bakmanın zamanı geldi. Üni okuyormusun? Okuyorsan üniyi biran önce bitirip iş bulmaya bak eğer okumuyorsan seni tek kurtarabilen şey evlilik olur

0|0
    0|0
    • annemı o olaydan 1 yıl sonra kaybettım.
      o olaylar yasanırken sırf ılerde babama düsman olmayım dıye hep ıyı bırseyler söylemek ısterdı bırgun anneme benı ne zman doktora götüreceksın demıstım cok aglamıstı anlamını bıle bılmıyordum.
      okuyamadım malesef lıse 2 de cıkarttı okuldan calısmama da ızın vermez pek bır yasantım yok kısaca

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• en çok sana yardım etmek isterdim ama aynı derdin içindeyim elden hiç bişey gelmiyo

0|0
    0|0
    • suratıma bakarken bıle asagılıyor benı
      cok edepsız küfürler canı sıkılırsa yüzüme tükürür
      ama ben hala herseyı ıcımde yasıyorum sankı bana hamıle bu o... bu dedığı günde kaldım büyüyemedım

• kendini sosyal aktivitelere kaydet mesla benim kuzenimde sevgilisiyle böyle bişey yaşamışştı havuza felan gitti gitar felan çaldi öyle yanı bence sende bir havuza felan dansa git

0|0
    0|0
    • kapının önüne cıkmama ızın vermıyor

• Bazı insanların çocuk sahibi olmaması için kısırlaştırılması gerekiyor bence. Allah yardımcın olsunkuzum

0|0
    0|0
Yükleniyor...