Trafikten Anlayan Arkadaşlar?

2 şeritli binaların arasındaki yolda 50-60 la gidilecek bir yerde sol şeritte gidiyordum ileride de kasis vardı önümde araba 60 la falan gidiyo sağda solda araba var. adamın teki arkadan korna çalıyor sellektör yapıyor acelesi var desem dörtlüleri yakardı acil bişey olsa. trafiği sıkıntıya sokuyordu yol vermedim inat ettim sağdada arabalar vardı makas atacaktı sağa geçti bende sağa geçtim dahada sağımdan bastı yine yol vermedim geçti önüme kırdı durdu annemler çocuklar vardı arabada ben durmadım insem ağız yüz dalacam trafiği belkide katledecek makas atacak adama yol vermemekle haklı mıyım sizce?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben olsam yol verirdim. her nekadar sen hız limitinde gidiyor olsanda sol şerit herzaman sollama şeritidir.

0|0
    0|0
    • tamam ama daha yol istemeden korna çalıyor selektörü devamlı yakıyor ve heryerde araba var. bende yavsş gitmiyorum acelesi varsa dörtlüleri yaksın eğer acelesi yoksa makas atmak için yapıyosa trafiği katletmeye girer buna nasıl izin veriyim

• hah işte daha adamı görmeden selektöre basılı tutuyo gözümü aldı farı kornaya basıyo falan ondan sinirlendim insan gibi istese niye vermeyim

• Öyle tipler herzaman çıkar karşına. restleşmeye değmez. baktın olmuyor yol ver.

• Uğraşma o tiplerle yol ver gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...