Nasıl arkadaş edine bilirim?

Etrafımda hiç iyi arkadaşım yok filmlerdeki gibi kötü bir şey yaptığımda yanımda olucak bana güvenen beni seven diyer insanlardan ayrı yerim olan bir arkadaşım yok tanıdığım tüm arkadaşlarımı yapa bildiği tek şey sırr saklamak o kadar fedakarlık yapan seven kollayan önem veren biri yok hayatımda.

0|2
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bu saydıklarını bir başkasına yapıyor musun?

1|0
    0|0
    • 9kaç kez yaptım sevgilisi için beni satdı affetdim sonra başka biri hep onun istediyi şeyleri yapdım hoşlanmasam bile hep mesaj atdım halini atrını sordum sorun olduğum zaman söyle çaresine bakarız dedim yani elimden geldiyi kadar güven vermeye çalışdım ailemin kurralarını bile çiynedim yeri geldi

• 3ay

Teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Fazla dizi izleme
    Kafa yapmış sende

1|0
    0|0
  • sana bişey diyimmi gerçekler acıdır hiç uğraşma yakarsın kendini arkadaş zararlı bu saatten sonra hiç kimseye güvenme ben anama babama bile yer gelir güvenmem elin insanlarınamı güvenecem

1|0
    0|0
  • Filmler gerçek değil

1|0
    0|0
  • Durust birini bul yeter

1|0
    0|0
  • senin aşık olmaya ihtiyacın var oda burada mümkün değil

1|0
    0|0
  • Yalnızlık iyidir, insanlar başka insanlara zarar verir.

1|0
    0|0
  • arkadaş olmaya kalkınca g. tünüz kalkıyo arkadaşsoz kal haketmişsindir kesin

1|0
    0|0
  • ben de hep bunu düşünmüşümdür...

1|0
    0|0
  • Kimse ye güven olmaz elbette birileri karşına cikacak

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiç gerek yok bence güçlü ol ve kendin kendine yetmeye çalış

1|0
    0|0
  • filmlere git bari

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...