Kürt biri ile sevgili oldunuz mu Nasıl biriydi?

Beni 4 aydır seven bir kürt var ona şans vermek istiyorum ama ne kadar doğru olur bilmiyorum kafam çok karışık 😕 Kürt biri ile sevgili oldunuz mu Nasıl biriydi?

0|1
34|40

En İyi Erkek Görüşü

• Evet yapmıştım, 3 hafta çıkmıştım kiz gayet normaldi bir kavga oldu aramızda sonra dedi seni kuzenlerime dovdururm dedjm yapmazsan adam degilsin, bizim evin altı ülkü ocağı bizim kiracılar bir aksam 8 kuzeni elinde sopalarla gelip bana bağırıyorlar bir çıktım dışarıya bedavaya 50 adamdan dayak yediler o gün bugün tanıştığım her insana memleket sorarım.

3|2
    0|2

En İyi Kız Görüşü

• Kürt insan değil mi Arkadaşım? Sonra biz ırkçılık yapmıyoruz? Ben Karadenizliyim Kürt değilim ama bu saygısızlığa karşı Kürt kardeşimle yan yana dururum!

2|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 39

• Olmadım. Ama aşağıdaki insanlar gibi pardon insan dedim , önyargılarım yok benim.

2|1
    0|0
  • 1 günlüğüne oldum. Beni seviyordu sürekli teklif ediyordu reddediyordum ama kimseyi kırmak istemiyordum üzülerek reddediyordum ve birgün yanıma geldi bugünlük benimle sev. olabilir misin dedi. Haline üzülerek tamam dedim ve sevgili olduk bir günlük için. Tuhaf günlerdiii

1|0
    1|0
  • En iyi yanı hesabı bölüşmek başka iyi bir yanı yoktu.

2|0
    0|1
  • oldum

1|0
    0|0
  • Kürt sevgilim olmadı olsada sorun yapmazdım. Irktan önce insanlık mühim.

1|1
    0|0
  • En iyi kürt ölü kürttür kanka.

0|0
    1|0
  • karşındakinin sadece insan oldğunu düşünerek kararını ver. din dil ırk bunlar insanların oluşturduğu bir kavramdan ibaret.. bunlara takılma.

1|0
    0|0
  • pkklı degilse sevgili ol pkkeliyse işin olmasın sonra gelip burda pişmanım falan deme

2|0
    0|1
  • Kürt tük çerkez laz hepsi aynıdır ayırım yapmak çok günah eğer seni seviyorsa sende ondan hoşlanıyorsan bence git konuş kendisiyle her kürt pkklı değildir

1|0
    0|0
  • kürt laz diye ayrım yapmayın nereden geldiği değil ne olduğu önemli.

1|0
    0|0
  • Kürt olmaktan utanan birine aşık olmuştum çok sempatikti kürtlüğünden utanması beni ayrıca cezbediyodu :)

1|1
    1|1
  • İnsan ayrımı yapmam doğru olmaz

1|0
    0|0
  • Bitlisli olmuştu 3 sene

1|0
    0|0
  • Kürt ayrımı yapma oda bir Allahın kulu güven varsa Kürt olsa roman olsa olur sevgili ayaklarını geç

1|0
    0|0
  • Sürekli muhabbeti bölüp duruyordu
    Yol verdim

3|0
    0|1
  • Olmadım olmamda

1|0
    2|0
  • Ya ben bikere oldum hdp destekliyordu AKP olmasına zorladım +1 oy 1 oydur ya asdasdasd

2|0
    0|1
  • Ailesi ile anlaşamazsın

1|0
    0|1
  • Oldu ayrıldık

1|0
    0|0
  • “Kürde fırsat verme yarap
    dehre sultan olmasın,
    Ayağını çarık sıksın,
    asla iflah olmasın,
    vur sopayı al haracı, karnı bile doymasın,
    Bu çeşmeden, Gâvur içsin, Rum içsin de,
    Kürde nasip olmasın”.

0|2
    7|3
  • Kişiliğin kürtlükle ilgisi yoktur

1|0
    0|0
  • kürt insan değil mi aptal kız? uzak dur çocuktan fazladır o sana

0|0
    1|1
  • yalnış dusunuyorsun bence kurt dıye ayrım yapma insann sonucta karakterıne bak

1|0
    0|0
  • pkkli degilse iyidir

1|0
    0|1
  • Neden olaya ırk açısından bakıyorsunuz? Kürtlerin sadık ve evlerine, namuslarına karşı hassas olduğu aşikar'dır. Tabi herkes için geçerli değildir. Adamlık ırk ile ölçülemez..

0|0
    0|0
  • 8 10 tane terörist doğurursun ileride artık %99 ihtimal

1|0
    3|3
  • Kurt ler cogu degil hainler degil adamin dibidir

1|0
    0|0
  • en son aşiretin yarısı beni arıyordu :DD

1|0
    0|0
  • Verme şans

0|0
    1|1
  • olmadım, olmam. ailem çok katı bu konuda

0|0
    1|1
  • Erkekler Devam
    9

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 33

• Asimile olmuş Kürt candır.
    Kürtçe bilmeyen ve batıda büyümüş Kürt erkekleri iyidir.
    Türk erkeklerinden daha bakımlı, centilmen ve daha dominat olurlar.
    Annesi Türkse yakışıklı olma ihtimali de yüksektir.
    Fakat yinede ailelerine fazla düşkün oluyorlar. Bu kötü bir özellik.

1|0
    0|2
  • olmadım.

1|0
    0|0
  • Türk nasilsa Kürt te öyledir. Iyiside var kotusude.
    Televizyon dizilerinde Kurtleri bir cani olarak tanitiyorlar ve insanlarin beyinlerini yikiyorlar. Benim 7 senelik Kürt sevgilim var 2 ay oncede nisanlandik. Aramiz gayet iyi. Cok kiskanc ve sahiplenici oluyorlar bu da gayet mutlu edici.
    Sevgisinden suphe etmiyorum bana da su ana kadar bir yanlisi olmadi. Hepsi ayni olmaz tabi.
    Kabul et ya da etme demem ama kalbinin sesini dinle Kürtler söyledir böyledir diyenleri de kafana takma..

1|1
    0|1
  • Kürt. Turk farketmez insanligi yerinde olsun

2|4
    0|1
  • Olabilir. Kürt, Türk, Zaza, Arap diye neden ayrım yaparsınız anlamıyorum ki kürtse ne olmuş bu zihniyet nedir böyle!! Kürtle Türk olamaz mı insan kendi ırkını seçemiyor senin ırkın saf bir ırk mi hiç mi ırkına başka ırklar karismadi bunun garantisini verebilir misin? Sen bunun sorarak bile zihniyetini belirlemişsin. Yazık ki o çocuk seni sevmiş..

0|1
    1|0
  • Aşşağışamak gibi olmasından bizim ylkenşn erkekleri çok munduzgun çok mu doğru hayır nasıl bizdede Abaza sapık ruhlu kişilikler varsa kurttede vardır bir insanı ırkına göre gitme zaten sorun olursa ilerde yollarınızı ayırırsınız ha belki kurtler hdpli vatan haini vs diye duşınuyorrsan merak etmek turk erkeğindede mevcut o tipler.

1|0
    0|1
  • Hayır olmadım. İnşallah olmamda

1|0
    0|0
  • Ben kürtleri sevmeyen biriyim ama sevgilim kürt. Veee sevgilimi çoooooook seviyorum

1|0
    0|0
  • Sevgiliyi bırak erkek arkadaşım bile olmadı kızları iyi ama erkekleri asabi sorunlu oluyo genellikle

2|1
    0|2
  • kürtlerin geneli sevdiğine sadıktır

1|2
    0|1
  • oldum evet urfalıydı xd

1|0
    0|1
  • Turkten , cerkezten , gurcyden lazdan ne farkı var. Evet oldum, diğer insanlardan bir farkı yoktu , hatta daha duyarlı biriydi.

1|1
    1|2
  • Olmadim olmam asla

1|2
    2|2
  • Kürtlerde insan billiyon demi

1|2
    1|1
  • Hiç sormadım ki bir tanesi Ardahanlıydı ama oranın tamamı kürt mü emin değilim.

1|0
    0|1
  • olmadim kürt sevmem.

0|0
    1|0
  • Olmadım

1|0
    0|0
  • İnsanlığına bak evvela

0|3
    0|0
  • hayır olmadım

1|1
    0|0
  • oldum oda sen ben gibi büyütülcek bişey yoq yani

1|0
    0|1
  • genelde yakışıklı oluyorlar :) biraz feodeller insanına göre değişir tabi

1|0
    0|1
  • Sanki köpekten bahsediyor kürt nedir ya. Ama yine de bulaşma

0|1
    1|2
  • oldum... gayet iyiydi

1|0
    0|2
  • ayrimcilik yapma insan yemiyolar

1|1
    0|2
  • Kürt olunca değişik bir varlık mi oluyor? Bu sorunun mantığı ne?

0|1
    0|1
  • neden kürt insan değilmi kürtlerin nasıl bir ruhu var? sonuçta sen insan o insan

1|0
    0|2
  • -sözde- müslüman bir ülkede yaşıyoruz ne bu ırk ayrımı?

0|0
    0|0
  • Oldu tamamen uyuşmazlık oluyor

0|0
    0|1
  • Çok iyi biriydi.

0|1
    0|1
    • Sevgili miydiniz?

• Evet sevgiliydik. O çok iyi biriydi ama benim yüzümden bozuldu aramız. Ama herkes aynı olmayabilir iyi araştır. Kürt Türk vs farketmez.

• Bu üyeye mesaj gönderemezsin diyor. Takip ettim. Sen yaz.

• Sovmek istemiyorum ama zorluyosunuz insanlari ya

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    3
Yükleniyor...