Motor seslerinden sizde rahatsız mısınız?

Motor kullananlar egzoz filtre ve susturucularını çıkararak havalı bir ses çıkardıklarını sanıyorlar. Ama çevreyi rahatsız etmekten çekinmiyorlar. Ve bunun karşılığında kendilerine sövdürmekten zevk alıyorlar. Benim sokaktan çok geçiyorlar. Yatma vakitlerine denk gelince bağırıp küfür ediyorum , geçerken birşeyler atıyorum kavga ediyorum. Ama bitmiyor gürültü magandaları. var mı rahatsız olup önlem alan , birşey yapan?

Güncellemeler:
@İstanbuL_EgLencesi ulan artis laf atıp engellemek neyine lan g*t herif 😀
Güncel..

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 4

• Valla benim cabrio aracım var üstü acık Kat ipali + Son'a kadar düz boru + Son'a HKS'nin Abarth diye tabir edilen egzozunu taktım yeri gogu yırtıyor gazlarken asırı keyif alıyorum

0|0
    1|2
    • Sonra senin ana bacı kalmıyor tabi.

• Ne lan haklıymış gibi artislik mi yapican bir de? Ben çok gördüm senin gibilerini eski mahallemde daha geçemediler. bir gün o abarth egzozu sana takan olursa tasak falan kalmaz.

• Bende eskiden kullanırdım senin mahalledikileri bilmem ama 200 beygirlik motor ister istemez ses yapıyor

0|0
    0|0
    • Ya bir kere geçer gidersin tamam ama motorla yokus yukarı aşağı sürenlere kufur ediyorum ana baci bırakmıyorum yine aynilar. Grup halindr falan çok gürültü oluyor.

• dogrudur ona bişey diyemem serserilerdir onlar normalde profesyonel biri olsa gece mahalleden geçerken mümkün oldugunca düşük bir devirde ilerler

• Aynen serseri serefsizler. Neyse

• O egzosu bagirttiranin hötüne sokmayan sistemde ben terörist olurum.

0|0
    0|0
  • Aynen insan bıkıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...